Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ékszer csecsemőre?

Ékszer csecsemőre?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányomnak karkötőt vett a mamija, én nem szeretném ráadni mert veszélyesnek találom. De szerintük túlreagálom. Szerintetek?
2018. júl. 31. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem adnám rá. Tegye a saját kezére a gyereket meg hagyja békén az ostoba babonaságával, meg az ezos hülyeségével.
2018. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
3 hónaposra karkötő? Mamika agyi szinten merre tart?? Az hogy alkalmakkor ráadod az oké egy esküvőre vagy akármire, de napi hordásra az nonszensz. Ezt mamika nem gondolhatta komolyan.
2018. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Sose láttam még babán ékszert, elég abszurd, bár én még a fülbelövést is feleslegesnek tartom. Egyáltalán hol kapott a méretében karkötőt, ilyet tényleg gyártanak?

Lényeg a lényeg, te vagy az anyja, mond meg a kedves mamának költse értelmesebb dologra a pénzét.

2018. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nemvagyunk cigányok de a lányom 6 hónaposan kapott 1 ezüst karkötöt amibe bele lett gravirozva a neve.Akkor rá adtuk mikor megkapta,elég lazára lehet állitani igy nem szoritotta a csukloját eggyáltalán de ennek ellenére úgy gondolom hogy babára szükségtelen még karkötöt rakni.
2018. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképp nem adnám rá.. Majd ha ovis lesz.

Mi van, ha szétesik és darabjaira hullik a szájában? A mama akkor is kiáll majd az ékszer mellett? Ne történjen tragédia egy ilyen hülyeség miatt.

2018. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Erősen túlreagálod és hiányosak az ismereteid. Úribb helyen már újszülött leánycsecsemőnél is használtak ilyen ékszert. Anyósom hagyatékában van egy kis piros korall gyöngyökből álló, arany szerelékes kis karkötő a XX.sz. elejéről, leánycsecsemő számára. Sajnos nálunk nincsen lányunoka. Anyósod úrinő.
2018. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
#8 😂😂 Ez az oldal mindig bebizonyítja hogy Isten állatkertje hatalmas.
2018. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megnyugodtam :)

#8 Kedves vagy, de az úrinőtől távol áll :D

2018. júl. 31. 15:10
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve láttam a villamoson egy 1 év körüli kisfiút, akinek mindkét kezén és mindkét lábán arany, illetve ezüst karkötő volt, a nyakában pedig aranylánc. Nem is értem, mi ez, ha nem a feltűnősködni vágyás és a jómódúság bizonygatása. Nem voltak kisebbségiek egyébként.

A kérdésre a válasz: szerintem nem reagálod túl, az ilyen ékszer nem való csecsemőre. Én sem adnám rá, eltenném és ha tiniként szeretne karkötőt, csináltatnék a csecsemőnek valóból egy megfelelő méretűt.

2018. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Urino 😂😂😂
2018. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!