Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérvételre vittem a kisfiam...

Vérvételre vittem a kisfiam tegnap reggel. Megkérdeztem előtte, hogy ihat-e és azt mondták, hogy nyugodtan adhatok neki reggel kakót. Most meg azt látom mindenhol, hogy nem lett volna szabad. Mi az igazság?

Figyelt kérdés
Javíthatja vagy ronthatja az értékeket a reggel 2 dl kakaó?Fvs és vvs mérés volt.
2010. jún. 19. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
az éhgyomri vérvételre nem mehetett volna igy. az ivás vízre vonatkozott volna. majd az értékelő dokinak szólj erről, mást nem tehetsz. de máskor csak vizet igyon vérvétel előtt
2010. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem szabad enni, inni ha cukrot is néznek. Nektek ez nem fog befolyásolni semmit, nyugi! Ezt azért tudom mert én 2 hete voltam a gyerekkel vérvételen és ott mondták. Ő is reggelizett, evett, ivott és tökéletes lett minden eredménye.
2010. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fvs vvs mérésnél lehetett reggelizni,nem változnak töle az értékek. Tényleg csak a cukornál nem szabad.
2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anizotropikus válasza:
A protokoll csak a csapvízből enged egy pohárral.
2014. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!