Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba kaki képek! Mitől lehet?

Baba kaki képek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt nyomásra érzèkeny volt a füle kapot Nurofen kúpot .Elvittük fülészetre azt mondta a doki hogy ő nem lát semmi gyulladást teljesen épp a füle.Szeinte lehet,hogy a fogzás miatt is lehet .De 2 napig kapot Nurofen kúpot tegnap tegnapelőtt ilyen pici zselés híj citrom színű"pukifoltos "volt a pelusa volt ,hogy már habosan távozott neki .Ma reggel pedi sötétzöldet kakilt fogzástol lehet ?Anyatesen 4,5 hós baba.Delután doki ,de érdekel hogy volt e valaki így?
2018. aug. 1. 12:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs de a képeket nem engedélyezte az oldal.
2018. aug. 1. 12:15
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A koruliras is epp eleg.
2018. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogzástól is lehet hígabb kaki (több nyál termelődik) és a Nurofentől is.
2018. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém is kakilt ilyet ennyi idősen, azt mondta a doki, hogy a fogzástól van. Szerintem meg nem, mert akkoriban a súlya sem nőtt. A láztól kezdve mindent a fogzásra fogott. Utána kezdtem el a tej és tojás diétát, alig pár nap alatt rendbe jött. Nem vagyok biztos benne, hogy ez volt az oka, de tény, hogy többé nem volt zöld, habos kaki. Mindenesetre, ha lesz időd, leírhatnád mit mondott a te orvosod.
2018. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt kaki probélma az elsô fogzástól. A gyerekorvos adott beutalót székletminta vizsgálatra biztos ami biztos alapon. Esetleg kérj te is, hogy megnyugodjatok.
2018. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Fuj de undorító! Ez már beteges szerintem, hogy kényszeresen elemzitek a babakakik színét.
2018. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz gyereked megtudod nyugi!
2018. aug. 1. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

#6-os válaszoló.

Az a beteges ,hogy fingod sincs a témáról,mégis ide irogatsz.

Majd ha lesz gyereked,megtudod...

2018. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Te 6-os! Napok óta itt esz a fene, nem unod még a banánt? Nincs gyereked, mindenkit kritizálsz, parasztkodsz, most ez miért jó? Annyira gáz vagy már. Ha nő vagy és nem sikerül a gyereky nem itt kell utálninazt akinek van. Ha utálod a gyerekeket, arra már végképp nincs öteletem minek vagy itt, ez így még szánalmasabb lenne. :D Ha meg férfi vagy, akkor menjél és próbálj nőzni a való életben, mert hogy nincs ki alá raknod és ezért böfögsz ide minden hülyeséget, szintén szánalomra méltó. Te nem idegeskednél, az itteni anyukákat nem idegesítenéd a baromságaiddal. Mindenki nyerne. Hajrá! :)
2018. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, egy hónap és kezdôdik a suli, nem fog ennyire unatkozni szerencsétlen.
2018. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!