Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes baba lagziba való?

2 hetes baba lagziba való?

Figyelt kérdés

Szerintetek mire szamitsunk? Vegig fogja orditani a vacsorat es utana a fontos lagzis esemenyeket?

Ugye nem?


2018. aug. 1. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 2 hetes babának még konkrétan nulla az immunrendszere, marhára nem való lagziba ezer ember közé. Az a legkisebb gond, hogy esetleg ordítana.
2018. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem való lagziban!

Az én lányom is 2 hetes volt, amikor a testvérem esküvője volt. A sógornőm vigyázott rá, amíg az esküvőn és az ebéden voltam. Utána meg mentem haza, nem maradtam végig.

2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Csak akkor vinném, ha van egy külön szoba, ahol lehet a vacsora és a muri alatt, és időnként ránéznék .
2018. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Honnan tudjuk, hogy "ugye nem"?? Én biztosan nem vinném, nemhogy a kéthetest, de még a 2 évest sem. Egyszerűen nem oda való. Én sem azért megyek esküvőre, hogy végig a gyereket figyeljem, utána rohangáljak. Hanem hogy felnőtt társaságban jól érezzem magam, nyűglődés nélkül. Egy újszülöttnek este otthon a helye, nem pedig vacsorán és "fontos lagzis eseményeken"!


Én a pár helyében sem örülnék, ha valaki odacipelné a babáját, aztán hallgathatnánk egész vacsora alatt az ordítását.

2018. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nekem két héttel a szülés után lagziba menni se lett volna kedvem :( de szerintem a babát se vinném.
2018. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van már gyereked? Egyáltalán tiéd a 2 hetes baba, vagy te vagy a menyasszony, és hivtatok terhes anyát?

Én elég laza anyának tartom magam, de a 2 hetes babának szerintem otthon a helye. Ráadásul az anyák nagy része ilyenkor még nincs ereje teljében, hogy nagyon bulizni akarjon.

Az meg a hab a tortán, hogy bármivel megfertőzödhet a kicsi, nulla immunrendszer, nem neki való.

2018. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes újszülött egyáltalán nem való oda.
2018. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar ma mindenki pici babával lagzizni?

Nen nen oda való, eszembe nem jutna vinni, én sem mennék két héttel a szülés után lagziba

2018. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én csàszàros voltam, de vicces lettem volna totyogva egy 2hetes bebivel a karomon. Jah nem... Én sem mennék ez 1000%
2018. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 babyboom567 ***** válasza:
66%
Jah különben,lehet ki sem engedik addig.Akivel egy szobában voltam szülés után,3 napos volt a baba, épp másnap készültek haza,aztán jött valami vizsgálat eredmény,és vitték is a gyereket az osztályra infúzióra, mert elkapott valami bacit szülés közben,mondták MINIMUM 10 NAP.
2018. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!