Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes baba lagziba való?

2 hetes baba lagziba való?

Figyelt kérdés

Szerintetek mire szamitsunk? Vegig fogja orditani a vacsorat es utana a fontos lagzis esemenyeket?

Ugye nem?


2018. aug. 1. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha elviszed eleg nagy eséllyel fog megbetegedni sajnos. Egy ekkora babának nincs immunrendszere. Olyan dolgokat is elkap amit mi meg se érzünk. Meg pár hónaposan is necces. RSV. Egy szimpla natha neked, ő meg lelegeztetogepen kot ki..ezt nem akarhatod a gyereknek. Meg fogja érteni a rokon hogy kihagyod. Ha nem így járt
2018. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan felvetődik bárkiben is, hogy való-e egy 2 hetes újszülött esküvőre??? Meg az a fontos, hogy fog-e ordítani?? Hát, megáll az eszem.
2018. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nanana, nem az en babam. Az en fiam mar nagy gyermek.

En meghivott vagyok az eskuvon es hat mikor hallottam h jon a menya bnoje a ket hetes csecsemovel, total lehidaltam es kiakadtam. Sztem sem valo eskuvore sem uzletekbe sem plazakba es kb sehova olyan helyre ahol millio ember es mas gyerek van. Nem lehet lebeszelni az anyukat arrol, h eljojjenek. Es egy percig se izgatja hogy esetleg vegig orditja a lagzit.

Es meg van sertodve ha merunk szolni.

2018. aug. 2. 08:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem oda való.

Maradjon egyikőtök otthon, másik elmegy a szertartásra, odaadja az ajándékot és hazamegy.


Menyasszonyként biztos kiakadnék, hogy ott ordít a gyerek. Anyaként meg lenne annyi eszem, hogy nem viszem.

2018. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem az en babam!

De hiaba szolunk nem erdekli, jonnek es kesz. Hihetetlen szamomra ez a viselkedes.

2018. aug. 2. 08:36
 16/16 anonim ***** válasza:
a mi lagzinkban unokahúgom volt 2 hetes. Simán bírta, szülők hamar vitték fel aludni, annyi volt
2018. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!