Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb hinta, az...

Melyik a jobb hinta, az Adamo, vagy az Indigo? Kinek hogy vált be? Van értelme venni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk Adamo volt. Mindkét lányunk imádta. A nagy 4 hónapos kora körül vettük. A kicsi örökölte, őt már 1 hetesen beletettük. Állítólag a hinta fejleszt. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mindkettőjük mozgás-és értelmi képessége jobb az átlagnál.
2018. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi is Adamozunk, most a melegben nem tud szopi közben elaludni a kislányom, mert összeizzadunk, ragadunk, tök undi. Csak a hintában tud elaludni. Mi 2 és fél hónapos korában vettük, a hasfájás miatt, de tuti, hogy a kicsit (januárban érkezik) az elejétől bele fogjuk tenni.


Egyébként az első válaszolónak: a hintázás, a forgás, a pörgés, ezek mind az idegrendszert fejlesztik. Az egyik leghatékonyabb fejlesztő torna, a TSMT is ezeken a mozgásokon alapul. Szóval jól tudod, fejleszt is. 😊

2018. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
+1 az Adamora :)
2018. aug. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekunk is adamo van.

Bar mi nem ebben altattuk a kisfiam, de 1-2x volt ra alkalom, mikor csak abban aludt el.

O mondjuk olyan nagyon nem volt oda erte soha, de pl hintazni sem szeret a jatszon.

Kivancsi leszek, a kicsinek hogy fog majd tetszeni :)

2018. aug. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Adamonk van, kb. 4hós korában vettük.

Érdemes lett volna hamarabb.

Kb.3 hónapot nem tudtuk használni mert ültetni még nem lehetett, fekve nem fért már el benne, kilógott a lába.

Aztán megint használni kezdtük.

Most 14 hós eszméletlen mit művel benne.

Viszont felügyelet nélkül nem lehet hagyni mert egyszer kiesett belőle.Valamit a földről fel akart venni és fejjel előre kicsúszott.

Szerencsére ott voltunk nem lett baja.

2018. aug. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Bár nekünk saját készítésű van, az Adamo szabásvonalát utánoztam le. Az Indigonak nekem furcsa az a teknő alakja, de biztos az is biztonságos, és pénztárcabarátabb.

A nagy 1 hónapos korában varrtam, a kicsi 1 hetesen feküdt benne először. Kifejezetten imádták az első perctől, sokszor aludtak is benne. Mindkettőnek hamarabb indult be a mozgásfejlődés az átlagnál, az egyensúlyérzékük tökéletes, mondjuk nem is sajnáltam meglendíteni, pörgetni őket. Jelenleg a padlóhoz közel van engedve, mindketten használják, a nagy egyedül ki-bemászik, rugóznak körbe-körbe, jól elszórakoznak. Kerti hintát is és a fészekhintát is szeretik, de hát abban nem lehet pattogni. :D

A hintázás megnyugtat és fejleszt, mindenképp van értelme beszerezni.

2018. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
C válasz. Nekünk Harmónia hintánk volt, sokkal nagyobb a fekvőfelülete mint az Adamonak, tovqbb tudja használni a baba
2018. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az Indigonak nem csak a teknő alakú van, van nekik az adamó tipusú is. Nekem A teknő alakú volt, babzsákos babahintaként található meg. Egy nagy babzsákpárna van benne, szerintem nagyon kényelmes lehet és amiért ezt válaszottam, hogy nekem altatáshoz kellett. Ebben normálisan tud feküdni a baba és nagyobb is a mérete mint az adamos. 1,5 éves koráig ebben aludt. A végefelé már egy egyedül akarta használni ezért inkább leszedtem meg addigra már nem volt gond a nappali alvás, így már nem is volt rá szükség. Hamarosan érkezik a kistesó, újra előkerül.
2022. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!