Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme babafészket venni?

Van értelme babafészket venni?

Figyelt kérdés

Olyan szépen néznek ki, és hát amit írnak róla....

De van értelme? Nekem picit luxusnak tűnik, de nagy a csábítás! :)


2018. febr. 15. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem felesleges. Én egy szoptatós párnát tettem be a kiságyba, hogy ne legyen neki akkora a tér. Nagyon szerette.
2018. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Tök felesleges.

Szoptatós párnám volt, azt hasonlóan tudtam használni, illetve a pólya tökéletesen megadja azt a babának, amire szüksége van a komfortos alváshoz (nem a fehér csipkés keményített borzalom, hanem a hagyományos, gubószerű pólyálás akár egy sima takaróval is)

2018. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak felesleges, de veszélyes is. Angolul olvashatsz róla. Semmit nem ajánlott az ágyába se tenni.
2018. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 15. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nincs, felesleges
2018. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem max fotón mutat jól, de inkább veszélyesnek tartom, belefúrja az orrát aztán megvan a baj.


Vegyél adamo hintát az is kicsit körülöleli mert egy anyagba fekteted bele, de nem fullad meg benne és nagyon jó fejlesztó eszköz is. Vannak utánzatok is.

2018. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt, nem hiányzott. Kisfiam a kezdetektől egyedül aludt hason a kiságyában. Szerintem felesleges plusz dolgokra rászoktatni. Csináld úgy az elején, ahogy a későbbiekben is szeretnéd :)
2018. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!