Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szólnátok ha a...

Ehhez mit szólnátok ha a leendő nagyi kijelenti hogy szerinte nem tudom ki hordani a terhességet? Csupán azért szerintem mert vékony vagyok.

Figyelt kérdés
a párom édesanyja.
2010. jún. 20. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen buta és rosszindulatú, csökkenteném vele a találkozások számát. Remélem nem az a típus vagy, aki ezeket egy percig is komolyan veszi, mert ebből a kijelentéséből kiindulva később még cifrábbakat is mondhat.. :(
2010. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én is aggódtam a barátnőm és a babája miatt,de az fel sem merült bennem, hogy ne tudná kihordani. Én csak azt láttam, hogy a nagyon vékony, keskeny csípőjű barátnőmnek hatalmas a hasa, egyszerűen nem fogtam fel, hová tud még nőni.:-) Úgy nézett ki, mint egy megesett tinédzser, pedig már túl volt a harmincon. Igazából jól szórakoztunk rajta, mert az eszemmel tudtam, hogy vékony nők ugyanolyan szuperül ki tudják hordani a terhességet, jól kitalálta ezt a természet. Szerintem is rosszabb lehet a túlsúlyosaknak, őket meg azzal riogatják, hogy mi lesz ha méginkább híznak. Ha anyósod azt látja, hogy eszel rendesen (nem az össsze-vissza habzsolást értem ezalatt, energikus vagy akkor majd remélehtőleg abbahagyja a felesleges piszkálódást.
2010. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, szégyelhetné magát az anyósod, hogy ilyeneket mond. Ha normális ember lenne, inkább a segítségét ajánlgatná, meg biztatna, hogy minden a legnagyobb rendben lesz stb. Ha én leendő nagymama lennék, akkor ilyet biztosan nem mondanék. Vagy ennyire leszarja a leendő unokáját? Ha meglesz a baba erősen állj a sarkadra, ne hagyd, hogy a hülyeségeivel befolyásoljon.
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
a barátnöm 165cm és 48kilóval kezdte a tehességet!volt,h fogyott havi egy kilót terhessége alatt!akkora volt a pocakja,h szinte csak egy hasból állt a csajszi:-)simán,4óra alatt megszülte a lányát aki 3300kgval született!
2010. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm figyelni fogok az biztos.
2010. jún. 21. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!