Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz ez? A vékony kismamikon...

Igaz ez? A vékony kismamikon előbb észrevenni a terhességet?

Figyelt kérdés

És mozgást is előbb lehet tapasztalni?

Vékony kismamik légyszi írjatok,hogy nálatok hogy volt! :)


2009. júl. 23. 15:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolok,hogy a pocakot mikor lehet látni..
2009. júl. 23. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

48 kg-mal kezdtem a terhességem,most is csak 61 vagyok.

Még a mozgást nem éreztem,de reggel mikor felébredtem,hanyatt fekve éreztem a kis hurkát a hasamban,ahol letapadt.Én 18 hetesen éreztem először a mozgást,és már hamar volt pocim,de nem lett valami nagy.

156 cm vagyok,61 kiló...mindenki azt hiszi még csak az 5. hónapban járok.


38 h

2009. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem igaz.

Én vékony voltam, a pocakom sem volt nagy, nekem kb. a 20 héten "vették észre", ill. megjegyezték, hgoy felszedtem pár kilót, de jól áll :)


A mozgást a 16 héten tapasztaltam először.


Szülés után 2 héttel, már nem is látszott, hogy terhes voltam.


10 hós kislány anyukája

2009. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 17 hetes vagyok. 160cm,49kg.mal kezdtem. 52kg vagyok most.hát nem igazán veszik észre rajtam,csak a hasam nött egy picit,de a kivülálloknak nem feltünö.csak én látom,néha meg is ijedek,hogy valami gond van.mozgást még nem észlelek.
2009. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
48 kg voltam, amikor teherbeestem, most vagyok 50kiló, ez a 19. hetem. A pocakom a 14. héten elég látványosan megnőtt, most már szép gömbölyű, már mindenféle ruhában jól látszik, hogy babát várok. A mozgást a 18. héten éreztem először, azóta minden nap bejelentkezik, néha reggel is arra ébredek, hogy ficánkol.
2009. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magas is vagyok,177 cm,a terhességem 59 kilóval kezdtem, a hasam úgy igazából csak a 6 hónap körül kezdett el látszani.Most 39 hetes vagyok és sokan azt kérdik a 4 hónapban vagyok?ja és 67 kiló vagyok most.

Boldog babavárást és könnyü szülést.

2009. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En meg inkabb azt vettem eszre, hogy aki teltebb, nem kover, de van csipoje es hasa alapbol, azon sokkal hamarabb latszik. Mert OK, hogy addig is volt poci, de addig inkabb takargatta, vagyis nem emelte ki, de ha rahuz akar mar az elejen egy bandazst, vagy felvesz egy terhesnacit, akkor ez egybol babapocakot csinal es hopp, mar latszik is, hogy terhes.

Biztos nem mindenkinel igaz ez, de ket ilyen testalkatu ismerosom/baratnom is van es mindkettejukre igaz volt. (Onnan szedtem az eszrevetelt.)


En vekony testalkatu vagyok (179 cm es 63 kg, ez a suly is foleg izom). Az elso babamnal rohamosan hiztam, ennek ellenere a 20. het elott senki sem mondta volna meg, hogy terhes vagyok, csak az latszott, hogy hiztam. A 25. heten kezdtem el terhesnadragot hordani, de meg csuszkalt. A vegere viszont hatalmas hasam lett es 25 kg plusszom, ami harom honap alatt tunt el maradektalanul.


Most a masodik babamat varom es a 10. hetben vagyok. Vannak napok, amikor jobban puffadok, de meg ilyenkor is inkabb laposnak mondhato a hasam. Egyenlore nem hiztam. Tudom, ez meg nagyon az eleje, de van olyan kismama ismerosom, aki egy hettel idosebb terhes es mar harom hete kismamagatyot hord, mert annyira puffad, tehat rajta mar most is latszik.

A ferjem szerint ha ilyen tempoban haladok, akkor talan a 18. heten lesz akkora pocim, mint a nok donto tobbsegenek alapban.

2009. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én átlagos alkatu vagyok.165cm és 60kg-mal kezdtem a babavárást.A pocakom 25 hetesen kezdett el látszani, addig semmi.30hetes vagyok most és 69kg, de a pocim még nem igazán nagy.
2009. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát rajtam nagyon hamar látszott. 162 cm-vel és 50 kg-val kezdtem a terhességet és amikor kb 10 hetesen szóltam a főnökömnek (azt is azért mert már a kolléganők is csesztettek hogy szóljak mert ugyis látszik) akkor ő mondta hogy már látta rajtam és várta hogy szóljak. 14 hetesen már éreztem a mozgásokat és mindenki 2 hónappal idősebbnek gondolt állandóan. Most vagyok 34 hetes 9 kg-ot hiztam de az mind a hasamon van. Napi szinten azt hallgatom hogy hány napom van hátra? Pedig még 6 hetem van:-)
2009. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez így konkrétan nem mindenkire igaz. Van vékony ismerősöm, aki most babás, és rajta a 17. hét környékén kezdett látszani valami kis apró domb a hasa alján, addig semmi, pedig már érezte a babát is. Én átlagos alkat vagyok, rögtön megpuffadt a hasam, meg duzzadtak a melleim, kis golyóbis lettem. A 12. héten már a régi ruháim nem voltak kényelmesek, pedig keveset híztam, de egyszerűen felpuffadtam és szorítottak.
2012. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!