Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen kezdett el...

Hány hetesen kezdett el mocorogni a második baba? Ugyanolyan erőteljes volt mint az első? Én 12hetesen éreztem, de nagyon gyengén és van, hogy nem is érzem 1nap. Baj lenne? Vagy még picike? Írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 16 hetes volt, mikor megéreztem.Másodikat még nem érzem, de ő még nagyon pici. Szerintem semmi baj nincs 12 hetesen csoda, hogy érzed, persze nem lehetettlen, de nyugi, még nagyon pici az a baba.
2010. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed még így az elején minden nap is teljesen normális. Én is a második babámat már megéreztem 12 hetesen. Volt, hogy nagyon erőteljesen moccant, és utána 1-2 napig szinte semmi. :) Ne aggódj, minden rendben lesz! Jó babavárást, és jó egészséget nektek!

Egy 2 éves kisfiú és egy 1 hónapos kisfiú édesanyja...:)

2010. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 hetesen éreztem először :)

Most 1 éves :)

2010. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 20. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Még picike azért nem érzed mindíg. Én is éreztem a kisfiam mozgását már ennyi idősen, de csak akkor, ha hanyatt feküdtem és a pocakomra tettem a kezemet és érezte a meleget és mindíg odaúszott. Így rendszeresen éreztem a mozgását. Próbáld ki te is.:)

2010. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőt 17 hetesen éreztem először, de utána 2 hétig semmi.

Másodikat 14 hetes kora óta érzem, de néha 1-2 napig nem (kb 17-18.hétig), utána már minden nap.

A 20-21.hétig ne izgulj, ha nem érzed minden nap.

2010. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!