Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben etessem? Érdemes beruház...

Miben etessem? Érdemes beruházni egy dönthető támlás székre?

Figyelt kérdés
6 hós babám nem tud még ülni.Most bébihordozóban etetem, de pár kanál után feszeng,forgolódik.Van etetőszékünk,de ikeás,merev,az még nem jó.
2010. jún. 20. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges döntögetni.Legalábbis nekünk is dönthető etetőszékünk van de soha nem döntöttem meg.Ha már tud ülni stabilan akkor belerakod és kész, de felesleges megdönteni.
2010. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de nem tud még ülni...
2010. jún. 20. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Pár hét, és már használhatjátok az ikeásat, szerintem kár másikat venni. Addig valahogy bírjátok ki a hordozóval.

Nekünk is ez volt a gond, 6 hósan még nem tudott ülni (vagyis ha ültettem volna, ült volna, de én nem akartam), hordozóban nagy szenvedve ment az etetés. 7 hónaposan végre felült magától és akkor tettem bele a merev fa etetőszékbe.

De egyébként ha még nem is ül fel magától a babád 7 hósan, akkor már belerakhatod az ikeásba, annak elég jó tartása van.

2010. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes kivárni, amíg tud ülni, és addig kihúzni a hordozóban. Lehet h az etetőszékben is ficeregne. Kisfiam lassan 9 hónapos, még nem ül stabilan és még mindig a hordozóban etetem, bár tény, h nem egyszerű: néha melege van benne, máskor kicsúszik belőle (ezért mostanában bekötöm), illetve hintázik.
2010. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor még pár hétig szenvedünk...Remélem hamar megtanul ülni:-)
2010. jún. 20. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Felesleges szerintem is. Ha megdöntöd az etetőszéket, pont olyan lesz neki mint a pihenőszék, csak magasabban. Ugyanugy ki akar jönni majd belőle... Saját tapasztalat, 6 hós a fiam, még nem ül, vettünk neki. Nem kellett volna...:)
2010. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én etetőszékem nem volt olcsó , de 4 hónapos kora óta abban eszik és számomra tökéletes! Most 8.5 hónapos belerakom az ülésbe és tudja hogy enni fog, nem tekereg nem forgolódok csak rám figyel és eszünk! Doktornőm ki jár hozzánk ő is megnézte hogy eszik a babám 4 hónaposan etetőszékbe:)) Még akkor magától nem ült de felhúzta magát ha valamibe sikerült:)
2010. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valamibe sikerült belekapaszkodnia:))))


Előző voltam:)

2010. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv!Ha esetleg mégis úgy döntesz h veszel dönthető támlájút,nekem van 2 féle L. Rossi eladó,hibátlan,szépek.Már bocs h ezzel tolakodtam elő,Off!
2010. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!Légyszi írd meg priviben hogy mennyiért adnád és hol laksz.Köszi
2010. jún. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!