Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert baj az, ha a baratnok...

Miert baj az, ha a baratnok "lemorzsolodnak" egy olyan norol, akinek gyereke szuletik?

Figyelt kérdés

Ertem ugy, hogy pl ez az anyuka egy bulis, elmaszkalos, igazi elet elvezo no volt a baba elott, ilyen baratokkal es mikor o "otthonra kenyszerul" akkor ezek a baratok nem ulnek ott vele. Miert tesz ugy minden no, mintha minden barat hamis volna, amiert o kilepett az eddigi vilagabol, a felnott, komoly felelos eletet valasztotta es az anyasag utjat (amihez egy uj, onfelaldozobb felfogas is kell!)? Mar miert kene mindenki masnak az o utjat kovetni es nezni, ahogy szoptat otthon? Oke, egy legjobb baratno legyen ott, de az eddigi 30as brigad, akivel a varost rotta hetvegente, miert lenne ott? Ezt ertem ugy, nekem is van babas baratnom, imadok vele pl telefonalni, szeretem a kislanyat, de en nem vagyok anya, en ehhez nem nottem fel, hogy a pelenka csere, a gyerekzsur, a gyerekprogramok erdekeljenek vagy vonzanak, mas vilagban elek es en ehhez nem nottem fel, nincs is gyerekem, igy kb havonta talalkozunk, valami gyerekprogramon a kedveert, de tudja jol, hogy nekem ez eleg is, mert nem vele van a bajom vagy a gyerekekkel, egyszeruen nekem a mindennapos hasonlo program idopocsekolas es elvezhetetlen. Ettol fuggetlenul, ha baj van beszelunk vagy szamithat ram, de nem olyamsiben hogy "beteg a kicsi, menjunk orvoshoz" vagy "nincs ki elvigye, elvinned?" Ezek csaladi gondok, oldjak meg, ugy vagyok vele, ha ezeket nem tisztaztam volna az elejen, hogy engem ne vonjon bele ilyesmikbe, eletem nem lenne mellette, mert az o elete meg 99%ban mar anyasag

De miert gond ez, ha en nem folyok bele az o vilagaba? Ettol meg teljesen joban vagyunk es megbeszeljuk a napunkat is ugyan ugy, mint a baba elott stb



2018. aug. 7. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
#20 Idegesíti őket, hogy nincs pasijuk? Igen, mert az élet egyetlen értelme a házasság meg a gyerekcsinálás, aki erre nem vágyik és másképp is boldog életet tud élni, az hazudik és igazából titeket irigyel, az álmatlan éjszakákat, üvöltő hisztis gyerekeket stb. Nem lehet, hogy esetleg csak nem kíváncsiak arra, hogy egy kisgyerekes szülővel másról sem lehet beszélgetni, csak a gyerekekről? És mondjuk őket ez nem kimondottan érdekli? Ez persze nem opció, biztos csak irigyek.
2018. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
Hát, nem tudom, milyen barátságok ezek, nekem van a baráti körömben megrögzött egyedülálló, párt kereső szingli, párkapcsolatban élő, házas, kisgyerekes, nagyobb gyerekes ember is.
2018. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%

21: nincs baj az olyan emberekkel, de ezek a lányok szinte kivétel nélkül férjre vadásznak és velük csak két dologról lehet beszélgetni:

- pasizás (meg, hogy milyen köcsög minden pasi)

- bulizás (és ki kivel smárolt és ki milyen jó pasit látott)


na ezek kimaradnak és kerülik mint a tűzet a babás kismamákat

2018. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
Atya vilag, soha nem mondanam a baratnomnek semmire, hogy ez csaladi gond, en leszarom, oldd meg. Akkor sem mondtam, amikor 14 evesen ejszaka sirva jott at, mert megverte az apja. Akkor se mondtam, amikor 20 eves korunkban szuletett egy occse, akiert neha nekem kellett menni a bolcsibe. Es o sem mondta, amikor 18 evesen felhivtam az idegosszeroppanas szelen allva, hogy nem tudom a mamam pelenkajat kicserelni, kellene egy kis segitseg. Ez a baratsag. Ti meg haverok sem vagytok. Hozzam meg a haverok is atjonnek segiteni, pl fat vagni. Te egy senki vagy ennek a nonek, es viszont.
2018. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!