Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kopnak le a baratnok...

Miert kopnak le a baratnok ahogy kozeledik a szules idopontja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Mert aki teherbe esik majd szül, az elvárja hogy onnantól mindenki őt hívja, keresse, de ő a világ minden kincséért fel sem venné a telefont.


Sem nekem, sem a többi barátnőmnek nem volt ebből gondunk, továbbra is KÖLCSÖNÖSEN kerestük egymást.

2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Azért, hogy ne kelljen babalátogatóba menni, ezáltal ajándékot venni.. gondolom én :)
2012. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom megelégelték a kedves stílusodat.


Nekem a terhesség alatt vagy az volt a bajom, hogy állandóan hívtak, vagy az,hogy nem. Kismama hormonok:) Mivel nagyon túlhordtam, a legvégén inkább mindenkinek körbeszóltunk, hogy ha valami van, jelentkezünk, mert akkor már halálra idegesített a folytonos telefoncsörgés. Nekem kellett az utolsó pár napban a nyugalom, nem bántam, hogy nem keresnek.

2012. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem irigység is van a dologban. Amióta babás vagyok sokkal kevesebbet keres az, akivel eddig szoros volt a kapcsolat, de ő meg nem tud teherbe esni. Gondolom rosszul esik neki az, hogy én kisbabát várok, és ő meg nem!

Nekem meg az esik rosszul, hogy ő ilyen. :(

Úgy, hogy neki már van egy gyereke, és tisztában van azzal, hogy volt már egy vetélésem, ami miatt majdnem idegösszeomlást kaptam. :(

Furcsák az emberek.

2012. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem rengeteg olyan barátom van, aki a terhességem óta 2 szót sem beszélt velem. Passz, h ez miért van, de nem kis bunkóság az biztos. Aki igazi barátom volt, az jött a kórházba, jött haza látogatni, a terhességem alatt is kérdezték h h vagyunk, mi a helyzet.
2012. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert hiába hívnak el bulizni, vagy strandolni, vagy discoba, már nem mész el! Nem érdekli őket a baba, a terhesség, más életet élnek, amiben te már nem tudsz részt venni mint előtte!

Nálam is így volt, majd mikor már 2 éves lett a lányom, nem szoptattam, nem kellett neki külön koszt, a férjem is elboldogúlt vele, felkerestem a régi barátokat, elmentünk buliba, hétvégére, addig csak nagy ritkán beszéltünk, akkor

Is én hívtam őket!

Most már minden a régi, hívnak, mert nem

Mondok Nemet!

De viszont lettek a játszótérről új barátnők, akikkel lehetett babás programokat szervezni!

2012. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ez sokszor így van. Én minden barátomat keresem,de ők nem keresnek engem.Nem beszéltem nekik a terhes témákról,csak ha rákérdeztek,válaszoltam,és amíg még tudtam mentem velük mindenfele. Viszont kórházba kerültem és azóta,bár már hazajöttem,nem mehetek sehová. Hiába keresem a barátokat,ők nem keresnek,látogatni végképp nem jönnek át. Akkor voltam jó,mikor én mentem mindenkihez,be lehetett velem rúgni. Nekem is nagyon rosszul esik,különösen a "legjobb barátomtól"(fiú szóval nem lehet terhességi irigység) aki mindig számíthatott rám,a világ végére elmentem érte,de ő még a leveleimre se válaszol :( Ez van sajnos.

Pedig nem hisztiztem senkinek,nem beszéltem a babáról,csak ha kérdeztek,és még azért se szóltam,ha cigiztek mellettem vagy bármi más. Mégis. Remélem azért majd lesznek anyukák,akikkel tudok majd beszélgetni,mert így magányos vagyok nagyon.

31hkm

2012. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem se keresnek a régi "barátok" így terhesen, biztos már nem izgi hogy már nem lehet úgy bulizni, mint régen. Viszont tisztelet a kivételnek, ilyenkor mutatkozik meg, hogy ki az igaz barát. Szerencsére aki a legjobb barátnőm, az terhesség ellenére is érdeklődik felőlem, és eljön néha látogatóba, kár, hogy országhatárok választanak el bennünket egymástól.

33hkm

2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Mióta teherbe estem már én sem vagyok partyarc,más dolgok kerültek nálam előtérbe. Egy csomóan irigyek,sőt gyűlölnek,amiért nekem sikerült és nekik nem...

Sajnos ilyen világban élünk...

2012. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csaponane ***** válasza:
45%

Én meg azt hittem egyedül vagyok ezzel. Én is ebben a szituban vagyok, mivel ha én nem hívom a barátnőimet ők fel nem vennék a telefont. Valóban irigység lehet a dologban. Másra igazából nem tudok én sem gondolni. :(

22hkm

2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!