Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt itt valaki szülés...

Használt itt valaki szülés után haskötőt? Segiett? Mikortól meddig használtátok, császár után is lehet? Mert nekem valószinű az lesz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Rövid leszek a babám miatt.

Én hasleszorítós bugyit vettem.Már császár napján feltetették velem a kórházban.Tartotta jól a hasam.6 hétig ha jól emlékszem rajtam volt.

2010. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És olyan bugyit hol lehet venni és mennyiért?Nem szoritotta a vágásod?Ha rám akartak volna rakni valami szoritós bugyit a császár után én tuti megőrültem volna!
2010. jún. 20. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én haskötőt használtam, amit gyógyászati segédezköz boltban a kórház aljában vett a férjem az orvosom tanácsára. Császáros voltam, 6 hétig hordtam, eleinte folyamatosan, utána ritkábban, ezt is az orvosom tanácsára. Relativ, hogy segitett-e, mert attól még a hasizmost utána edzeni kell. Ha sokat hordod a haslekötőt, végképp eltunyulnak a hasizmok. Most, hogy járok rendszeresen edzeni (14 hónapos a fiam), már látom, hogy jó lesz, és a hasleszoritó is jó döntés volt, legközelebb is használnám.
2010. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyógyászati segédeszköz boltban vettem.Nagyon húzós volt az ára.Olyan 8000 körül.A teszveszen, vaterán is szoktak árulni.Többször láttam már újakat is fent, féláron.

Ilyen:

[link]

A haskötő sokkal olcsóbb.

2010. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is haselszorítós bugyit hordtam, én fehérnemű boltban vettem, 3 éve volt kb 8000 ft. Én a császár másnapján vettem fel, és kb 6 hétig hordtam.

Érdekes, mert a második császár után éjszaka is kellett hordanom, kb 2 hétig, mert csak így bírtam felkelni éjjel. Most leszünk 6 hetesek, de még napközben mindig hordom. Nekem a doki 6 hetet javasolt.

2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, és amikor a műtét után 6 nappal kiszedték a varratokat, mondta a doki, hogy szerezzek be egy ilyet. Én is gyógyászati segédeszközboltban vettem, nem a bugyis fajtát,hanem ami simán körben a hason van. Arra jó volt, hogy tartotta a hasam, és könnyebb volt vele ellátni a teendőket, mert a hasfalat rendesen leamortizálják a műtét alatt. Én kb 1 hónapig használtam.
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,én azt hittem a haskötő csak plusz fájdalmat okoz olyankor,nem tudtam hogy segit a felépülésben is
2010. jún. 21. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam,a varratszedés után kezdtem el a hasszorító bugyit hordani.Nagyon jó volt,hogy tartotta a hasamat,minden könnyebb volt vele.Nem beszélve arról,hogy a hasam visszanyerte az eredeti formáját.Szerintem a bugyi nagyon sokat segített ebben is.A férjem vette gyógyászati segédeszköz boltban, kb. 6000 Ft volt.
2010. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!