Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az egyik féle cumit nem...

Ha az egyik féle cumit nem fogadja el, más fajtát se fog?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy egy hét múlva repülni fogunk addigra 10 hetes babával,kb. 2 és fél órás utat,viszont nem szeretném ha végig sírná az utat. Nem arról híres hogy nyugodt baba,és tudom lehet hogy végig aludni fog,de nem ez a valószínűbb. Ezért szeretnék vinni valamit ami megnyugtatja,van Nuk cumija,több méretet is próbáltunk de egyik sem kellett neki,mindig kiköpte. Szerintetek ha ezt a fajta cumit nem fogadta el,attól még más fajtát elfogadhat,és ha igen tudtok ajánlani valamilyet?

2018. aug. 11. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elfogadhat mást. Nekünk se az első vált be.

A Nuk lapos? Akkor próbálj ducit. Tommee Tippee, Avent...

2018. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nuk cumit a fiam nem fogadta el. Mam-ot igen. Ismerősöm babája csak a gyógyszertárit fogadta el.
2018. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aventet nem fogadta el, a Mamot igen :) szóval próba szerencse.
2018. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 babyboom567 ***** válasza:

Próbálj ki másfélét.

De pl az én kisfiam csak kb 4-5 hónapos koráig cumizott,és csak kizárólag a babakocsiba.Itthon semmilyen cumi nem kellett neki.És mikor már többet nézelődött, akkor meg magától elhagyta.Szerencsére az ujját sem szopja.

2018. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadja, vagy nem, kislányom semmilyen cumit nem fogadott el, inkább az ujját szopta, de azt is csak pár hétig szerencsére.
2018. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 11. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a MAM ra. Fiamnak NUK dolgokat vettünk, semmi sem kellett neki. Ajándékba kaptunk Mam cumisüveget és cumit is, azt meg elsőre elfogadta.

Azóta is csak MAM ot veszünk neki.

2018. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Mam-ra, kipróbáltunk egy csomó cumit, de végül 6 hónaposan ezt fogadta el :)
2018. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a MAM-ot köpte a legmesszebbre. :D

Tommee Tippee-t fogadta el.

2018. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem egy nyugodt fajta . Én szoptatok igy fel és leszállásnál szopizott végig . Útközben még a cumit sem kérte ls végig aludt.
2018. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!