Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám immel ámmal fogadja el...

Babám immel ámmal fogadja el a tápszert adjak neki másik fajtát?

Figyelt kérdés
Most Beba start aktívot eszik, de nehezen fogadja el. aztán van amikor megeszi de van hogy nem eszi meg mindet. Próbáljak más tápszert vagy ez normális? 4 hós a babám Milyet próbálhatok?
2009. máj. 2. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és evés közben is sokszor kilöki a cumit, van hogy részletekben eszi meg, akkor is talán csak azért mert én erőltetem.
2009. máj. 2. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mióta adod neki a Start Aktívot?Csak azért kérdem,mert mi is tápisok voltunk,és kellett bizony nekünk is cserélni,mert nem ette meg,de nekünk a Start Aktív vált be.Lehet a te babádnak ez nem ízlik,de ha már ezt kapja huzamosabb ideje,csak most nem fogadja el,akkor nem kell váltani.Nálunk is volt olyan időszak,hogy jóval kevesebbet evett tápszerből mint addig,de ez csak pár napig tartott.
2009. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4 hónapos, és szintén beba start aktívot kap. Neki is ugyanígy vannak időszakai, amikor nem kéri, sőt ugyanúgy,ahogy a te babád,még a cumit is kilöki evés közben.Viszont egyszer előfordult,hogy ugyanígy szintén nem kérte a tápszert, és én mnindenáron azt szerettem volna, ha eszik, és sajnos bele erőltettem, és aztán már csak amikor nagyon sírt, akkor jöttem rá,hogy a tápszer megromlott, és azért nem kérte. Amióta ez megtörtént, azóta minden "étvágytalan alkalommal"megszaglászom a tápszert,hogy jó-e még egyáltalán, mert ebben a nagy melegben könnyen romlik.
2009. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!