Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babánk. Úgy szoktatt...

9 hónapos babánk. Úgy szoktattuk a legelejétől, hogy egyedül is ellegyen. Voltak közös játszóidőink, meg olyan időszakok mikor saját maga játszott és tök jó működött?

Figyelt kérdés

Viszont jó egy hónapja minden megborult és ha én vagyok vele akkor 5 perc után már kézbe akar lenni.

Konkrétan nem bírok mellette megpucolni egy-két zöldséget vagy feltenni egy ebédet.Ha mellé ülök a játszószőnyegre szépen elvan, de ha felülök a fotelba máris kezdődik a cirkusz.Ha az apjával van akkor valamivel jobb a helyzet, de úgy is hamar ráun mindenre.Azt beszéltük párommal, hogy lehet unatkozik.De tud egy 9 hónapos baba unatkozni?Próbálunk neki új játékokat adni, de pár perc után azok is mennek a többi megunt közé.

A másik tipp, hogy 5-6 foga van épp kibújó félbe.De attól lenne ennyire kézbe mászós?Ha attól volna akkor ha a játszószőnyegen mellette ülnék is bújna.Már teljesen tanácstalan vagyok.Nagyon ügyeltünk, hogy ne legyen azonnal felkapkodva, mert sokszor hetekre egyedül maradunk és akkor is tudni kell ,,életbe maradni" kaját főzni ,takarítani meg ami épp akad.De most olyan érzete van az embernek,hogy valami nagyon félre ment.

Bocs a hosszért.A segítőkész válaszokat köszönöm.



2018. aug. 13. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szeparációs szorongás
2018. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Epp most lettek 9 honaposak az ikreim. A lanyom detto ugyenez. Neki van 6 foga mar, de most nem ilyen, es nem is jon foga. Ez nalunk par hetig volt ilyen imtenziven ahogy leirtad. Babakaramban elvan ha ott vagyok vagy ha az apja. Bar nalunk mindegy ki van vele, apja vagy en. De ahogy felallunk mellolik, mar kezdo. Ugyhogy eleg nehez, de ennyire extremen par hetig volt, kitartas, el fog mulni. Legalabbis merseklodni. :) a fiammal semmi ilyen nincs. Meg annyi hog, nekunk az adamoba barmikor elvan, ott mar felul (igen, a lanyom meg nem ul, a fuam mar lpked, ez van) es elnezelodik benne, akkor van egy kis idom.
2018. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*intenziven
2018. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen időszak lesz. Ahogy megszokja, hogy valójában ő ki és mi, megint ellesz.

A fiamnak ez egy 2 hónapos időszak volt, a szobából se mehettem ki anélkül hogy ne esett volna kétségbe. Szerencsére ennyivel megúsztuk, egy idő után lecsendesedett és újra tudott egyedül is játszani.

2018. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
A lányom még éjszaka is ébredt, csak hogy ellenőrizze, hogy megvagyok e. Néhány hétig szokott tartani. Minél többet adsz most magadból, annál gyorsabban elmúlik.
2018. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó másfél hete kérdeztem a védőnőt,de azt mondja szeparacios szorongashoz még kicsi.

Az éjszakán nem veszek észre valtozast mert mióta megszületett 6-8alkalommal kelünk, akkor dobnam el a maradék hajam ha még az is több volna.😀

Mondjuk ha még így megy hetekig az szívás mert párom legkésőbb 2 hét múlva elmegy pár hétre akkor nem tudom hogy nem halok majd éhen a jatszoszonyegen.

Ezek szerint akkor nem unatkozasrol van szó.

2018. aug. 13. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mentek a zöld kezek.
2018. aug. 13. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem neztem vissza hanyadik valaszolo voltam bocsi. Az ikres. Ne halj ehen. Ezert lehet lepontoznak, de neha muszaj volt hagynom mert attol hogy o elkezdett visitani ha felalltam a jatszoszonyegrol mert az ikertestvere atombombat rakott a pelenkaba, ki kellett azt a pelenkat cserelni. Es a kisfiamat is ugyanugy el kellett latnom. Es nem lett semmi baja, most sem rozsas a helyzet, de neki a szemelyisege is ilyen, igy a tokeletes. Es nem lett semmi baja, boldog baba ahogy a jelek mutatjak. :D
2018. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen időszakok, normális, ilyenkor mintha mágnes lenne és nem enged sehova. kinövi
2018. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!