Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett el mászni...

Kinek mikor kezdett el mászni a babája, mikir állt fel, indult el?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mászni 10 hónaposan,rá pár hétre már felállt, 11 hónaposan bútorok mellett már stabilan járt, 14 hónaposan indult el önállóan.
2018. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk elkésve, csak annyi szupebaba van mostanában, akik 6 hónaposan felállnak, hogy azt hittem nálunk a hiba. 6 és fél hónapis a kisfiam
2018. aug. 13. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam se csinált ilyeneket fél évesen :D

Mászni 8 hónapos korában kezdett, felállni a dolgok mellett olyan 10 hónaposan (megelőzte egy mindenhol feltérdelt és úgy "állt" pl ajtó mellett) aztán elindulni 13 hónaposan indult el igazán.

2018. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

6 hónaposan ült, mászott, bútor mellett felállt, 7 hónaposan bútor mellett lépegetett. Most 8,5 hónapos, elindulni még nem sikerült neki. :)

Igazi örökmozgó, egy percre nem áll meg.

2018. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne akard, hogy olyan hamar induljon el, férjem hiperaktív gyerek volt, ő járt már 8-9 hónaposan, ettől rettegtem, hogy a mi gyerekünk is ilyen lesz, de szerencsére nem, csak 13 hónaposan kezdett el járni.
2018. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Véletlen sem akarom siettetni, csak a vele egykorú gyerekek mind előrébb vannak mint mi. Ügyes nagyon az én kicsim is... Igazából mondhatnám hogy nagykönyv szerint fejlődik. De mitől van hogy sok baba sokkal hamarabb csinál mindent?
2018. aug. 13. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is most 6,5 hos a kislanyom . 5 hosan kúszott , most mászik es mar próbálkozik a fel üléssel , es kapaszkodik mindenbe állna is
2018. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. gyerek 6 hósan mászott, 7 hósan felállt, 11 hósan indult el.


2. gyerek 8 hósan állt fel és mászott, ő is 11 hósan indult el.

2018. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy 2 akaratos energiabomba...
2018. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerűen alkati dolog.

Nekem 3 gyerekem van, mindnek egyforma terepe volt a mozgáshoz.

Az egyik fiam 8hosan kezdett mászni 9hosan állt fel ezzel egyidoben kapaszkodva lepegetett, 13hosan indult el.

A lányom már 6 hónaposan mászott és 10 hónaposan indult el.

A harmadik babám pedig 10hosan kezdett mászni és csak 14hosan indult el.

Legjobban az első gyereknél aggódtam halálra magam pedig mint látszik tok átlagos. A harmadiknal egy percet se aggódtam rajta, tudtam hogy saját tempójaban halad.

2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!