Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb elvinni külföldre az egy...

Jobb elvinni külföldre az egy év alatti gyereket nyaralni vagy jobb otthon hagyni a nagyszülőkre 2 hétre?

Figyelt kérdés
Ha csak e között a kettő között választhatnátok, melyik a szimpibb? A játék kedvéért most nem választhatjátok azt, hogy Magyarországon belül utaztok csak el vagy sehová nem mentek. Melyik jobb a kicsinek lelkileg?

2018. aug. 14. 10:12
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
92%
3 honapos volt a lanykm mikor 2 Spanyolországba repültünk 2 hétre. Semmi pénzért nem hagytam volna otthon.
2018. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
90%
Bocs hosszú volt az éjszaka. Szóval 2 honapos volt es 2 hétre utaztunk spanyolba. :D
2018. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Pedig jó volna 2 Spanyolország is!:)
2018. aug. 14. 11:01
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Együtt szoktunk nyaralni. Nem hagytuk őket senkire.
2018. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

megértem azért mind a két oldalt, mert kecsegtető az az ötlet, hogy baba nélkül menj, hiszen nem fog emlékezni rá... de hidd el, mikor ott vagytok, egész végig ostorozni fogod magad emiatt.


az más lenne, ha mondjuk munka/karrier miatt valahova el kell utaznod és mamának lepasszolod, de te nem pihenni mész. az egészen más...

2018. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Ez tényleg komoly kérdés?

Kibírnál két hetet az egy év alatti gyereked nélkül???

Ne haragudj, de ez nem normális! Egy éjszaka oké, az kibírható, bár én akkor is sokat gondolok a babámra.

De ha ez a két verzió van, akkor vagy visszük a gyereket magunkkal, vagy le van sz.rva a spanyolországi nyaralás.

Nem is értem, hogy lehet ilyen gondolata egy anyának.

2018. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Két hétig em hagynám másra, úgyhogy jönne velünk.
2018. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%

- külföldre hova? horvát vagy bali? nem mindegy

- gyerek bírja az utazást?

- nagyszülőkkel milyen a viszony?

- aludt már ott?

- téged zavar két hét gyerek nélkül?


Ha nagyszülőkben megbízom, gyerek is volt már ott, akkor miért ne?! Nem kell összenőve lenni

2018. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés, csak úgy általánosságban, ismerőseimnél tapasztaltak alapján úgy láttam, ez a két verzió van.:)
2018. aug. 14. 13:03
 20/23 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen alap, hogy viszem magammal. (nem csak elméletben, tényleg a tengerparton nyaraltunk a 10 hós lányommal, szuper volt, neki is.)
2018. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!