Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb elvinni külföldre az egy...

Jobb elvinni külföldre az egy év alatti gyereket nyaralni vagy jobb otthon hagyni a nagyszülőkre 2 hétre?

Figyelt kérdés
Ha csak e között a kettő között választhatnátok, melyik a szimpibb? A játék kedvéért most nem választhatjátok azt, hogy Magyarországon belül utaztok csak el vagy sehová nem mentek. Melyik jobb a kicsinek lelkileg?

2018. aug. 14. 10:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
Biztos h nem hagynám ott ha külföldre mennék. Nem hogy két hétre, de két napra se!!ha ne adj isten bármi történik vele, külföldröl h rohansz haza?? Ekkora gyerek mellöl csakis olyan messzire lennék hogyha telefonálnak a nagyik h bármi gáz van, két orán belül otthon legyek..
2018. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%

Én babát is vinném, meg a nagyit is.

Baba is ott van, én is tudnék picit pihenni, apával kettesben lenni, azt hiszem nekem ez a tökéletes megoldás :)

2018. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 piroska és a farkas ***** válasza:
38%
Nem, nem ez a két opció van. Az is opció, h épeszű emberben fel sem merül, hogy heteket töltsön el a gyereke nélkül. Szégyelje magát az, akinek ez természetes.
2018. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!