Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzassal kapcsolatos kerdes?

Fogzassal kapcsolatos kerdes?

Figyelt kérdés
Lehet hulyeseget fogok kerdezni,de kezdo anyuka vagyok es nem vagyok tisztaban a dolgokkal.A fog attorese mikor mar erzem a kezemme, hogy csikar ,de meg teljes hosszaban nem bujt ki?Es ezt a darumot kell feljegyezni, vagy azt amikor teljesen kint van hosszaban?Es mennyi nap telik el a ketto kozott?
2018. aug. 15. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
nalunk nem kellett feljegyezni, de igen az attorest szoktak figyelembe venni, mikor mar erzed es latod a hegyet
2018. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

En baba naploba szeretnem,emlekul :)

Koszonom szepen

2018. aug. 15. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap írtam fel mindet, amikor a kis véres pötty megjelent. Mire kijön teljesen, az lehet egy hét, de akár 2 hónap is. 😊
2018. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor tekintem áttörtnek a fogat, ha tapintható az éle, ezt is írom fel. Nagyon változó, hogy mennyi idő alatt nő ki teljes hosszban, azt lehetetlen lenne figyelni. A kislányomnak ma tört át a 4. foga. Még csak tapintható az éle, mégis mától ha kérdezi a védőnő, azt mondom, 4 foga van.
2018. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat 🙂

Akkor az elozot nem irtam fel jol,de most mar tudom hogy kell.

2018. aug. 15. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ah, hát nem teljesen mindegy mit írsz a babanaploba? Én emlékezetből írtam bele kb. hónapra pontosan. Nem kell perc pontossággal.
2018. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem teljesen mindegy mit irok,es nehez napok utan asse tudom sokszor,hogy hanyadika van es milyen nap nem hogy meg vissza emlekezzek
2018. aug. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!