Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírtam és szomorú voltam...

Sírtam és szomorú voltam nagyon és a lányom meg észre vette. Most annyira rám van ragadva hogy nem tudok tőle semmit sem csinálni. Miért ilyen? Mit csináljak hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
1eves
2018. aug. 16. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

B+. Hát talán mondd el neki, miért sírtál... Hogy van ilyen, hogy a felnőttek is szomorúak, és kimutatják az érzelmeiket, ahogy a gyerekek is sírnak!

De mi a fsznak kell magyarázni ezt egy felnőtt embernek!

2018. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, hogy szeret! Fogsz te még azért sírni, hogy a lányod elmegy tőled, és nem érdekled.

Nem tudsz tőle semmit csinálni, akkor ne csinálj. Add neki az idődet, és élvezd, hogy vele lehetsz. Szüksége van rád! A dolog meg majd megvár!

2018. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Azért tapad rád, mert szomorú voltál, sírtál és ő tudja, hogy ez nem jó, és nem szeretné, hogy szomorú légy, plusz az ő kis fejében ez azt jelenti, hogy "anya azért sír, mert baj van, vagyis akkor én is bajban vagyok, ezért most rajta lógok, hogy biztonságban legyek".


Mond el neki, hogy miért sírtál. Mondjuk ez egy idősebb gyereknél (pl. 3 évesnél) sem ér sokat, mert bújni fog, egy 1 éves, meg pláne.


Miért baj, hogy látott? Olvass egy kicsit utána a gyermekpszichológiában, hogy mekkora kárt tud okozni, ha egy gyerek előtt titkolják az érzelmeiket.

2018. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Jaaj de édes!!!!

Te nem tudom hogy lehetsz ilyen, örülj neki, hogy szeret téged. Miert hagyja abba?

Inkább nyugtasd meg, hogy nincsen semmi baj.

Szegény!

2018. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert a picik mindent megéreznek és olyankor bújósabbá válnak. A nagylányom volt ilyen, azonnal kiszúrta ha szomorú voltam, pedig maximálisan takargattam előtte a dolgot..
2018. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Szólj neki,hogy kopjon le rólad mert idegesit.
2018. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
Atyaég,de most komolyan!Hogy lehet ilyet kérdezni a világhálón vadidegen emberektöl este fél 8-kor?!?!?SOS hová tart a világ??Válaszolni a kérdesedre sajnos nem tudok😭
2018. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!