Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni egyedül?...

Mit lehet csinálni egyedül? Miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. Akikkel jóban vagyok, azoknak csak alkalmi "barát" vagyok, tehát amikor kellek valamire, akkor hívnak, de egyébként szarnak rám. Van akivl aztmondta, hogy majd holnap ír. Már 5 napja várom, hogy írjon holnap. Én nyilván nem fogok írni, mert biztos csak púp vagyok a hátán vagy nem tudom...

Ahol lakom semmit nem lehet csinálni. Mindenki cserben hagy és megbánt. Itt ülök a szobámban és nem tudok sehova kimozdulni egyedül.

Nincsen barátnőm, nem közeledik felém senki" pedig nem vagyok egy ilyesztő valaki és még a kisugárzásommal nincs baj. Még olyan ember sincs, aki legalább azt elmondaná mi a baj, hogy ennyire nem akarnak velem lenni. Pedig mondom. Kedves vagyok, erkölcsös, becsületes, normális, vicces, keresztény. Tehát nem értem mi lehet a problénájuk velem. Nagyon rossz érzés, hogy bármennyire is vagyok jópofa vagy kedves meg minden, nem akarnak velem időt tölteni, max ha kell valami.

16F



2018. aug. 16. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj. Van olyan, hogy egyik félnek többet kell keresni a másikat, és egy idő után beáll egy normális egyensúly. Szerintem írj, kérdezd is meg, miért nem ír, mondd is el, hogy nem akarod zavarni, ha nem akar írni, csak várod.

"nem közeledik felém senki" - a félénk lányokhoz neked kell közeledni, finoman, udvarolni, meghódítani... lehet, hogy egy lány ott búsul a holdvilágos éjszakán, hogy Te nem közelítesz hozzá, észre sem veszed...

2018. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért fiú létedre nehogy elvárd már, hogy mások közeledjenek mindig hozzád... :D Azzal tényleg nem segítesz magadon, ha a szobádban búsulsz. Te is megkeresheted az embereket, hogyha meg nagyon idegesítő vagy, akkor úgyis megmondják egy idő után, mindenkinek véges a türelme. Ne hidd azt, hogy majd a hegy megy hozzád, neked kell megmozdulni.
2018. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, általában semmibe vesznek az emberek.

19/f

2018. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!