Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs senkim akivel beszélhetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs senkim akivel beszélhetnék vagy együttlehetnék és emiatt egyre szomorúbbnak érzem magam. Mit tudok ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 15:08
 1/9 Lewwa válasza:
50%
Próbálj meg neten keresni embereket akikkel tudnál.
2017. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van valamilyen érdeklődési köröd? Ha van, keress olyan csoportokat a Facebookon, vagy esetleg olyan rendezvényeket, ahol a hasonló érdeklődésűek találkoznak.
2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

Vagy csak kérdezgasd a körülötted lévőket, hogy "mi újság?" vagy "tudok valamiben segíteni?". Ezekből jó beszélgetések is alakulhatnak ki

2017. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Erre én is kíváncsi lennék :/
2017. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Itt is tudsz beszélgetni xD
2017. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet neked kellene kezdeményezőbnnek lenned. Ha gondolod nekem is írhatsz.
2017. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bizonyka. Kell egy hobbi. Egyrészt elvonja a figyelmed, másrészt tudsz ezáltal spanokat találni, ha meg mégsem, légy kezdeményező, de ne túl erőszakos, mert van egy olyan szint ahonnan ez már túl creepy. A sültgalamb nem fog magától a szádba szállni. Tudom, hogy ez szar érzés, átérzem, de elsősorban magadon kell segítened, mert más hidd el, nem fog. A kedv is csak döntés kérdése. Dönts úgy, hogy te most pozitív leszel, és légy az. Illetve nagy előny, ha van humorérzéked... Ha meg nincs, tájékozódj a mémvilágban és légy memelord..
2017. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, írj privátot és beszélgessünk! :)
2017. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kezdj bele valamibe. Nekem irtó nehezen megy az ismerkedés de elmentem egy br.es képzésre és ott találtam magamnak egy-két barátot. A legegyszerűbb egy új helyen, új arcokkal tiszta lapot indítani. 15L
2017. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!