Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szívesen veszel babádnak...

Szívesen veszel babádnak készségfejlesztő dolgokat (csörgő-zörgő-színes figurák, stb. )?

Figyelt kérdés
Miket vettél eddig,van olyan márka amit szeretsz ?
2018. aug. 17. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondoltam soha, hogy egy csörgötöl a baba fejlödne.

Èn azért vettem mert érdekelték ezek a dolgot. Mindkét gyerekemet már babaként is más érdekelte. Èn csak jó márkákat amik biztonságosak voltak adtam nekik.

Fejleszteni egyiket sem kellett magukol fejlödtek.

2018. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Három gyerek van, sokfélét próbáltunk. Szeretem a Fisher Price-t, plüssből a Lamazee-t. A nagyobbiknál még kaptam Nuby játékokat, azok is jók. Vannak rossmannos plüssök is (szundikendő, csörgő), nagyon jó minőségűek. A Pepcós játék szerintem nem olyan jó minőségű.
2018. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es, igen is a csörgő is fejleszt, mint minden más, ami külső ingert képes kiváltani, amire a baba reagál valahogy (játszik vele, nézi a színét, ismerkedik a formájával, rázó mozdulatot végez vele).


Az ingerszegény környezetben fejlődnek lassabban a gyerekek (meg bármi), ahol nincsenek, vagyis inkább sokkal kevesebb hatás éri őket és nem találkoznak megfelelő mennyiségű színnel, hanggal, mozdulattal, mimikával stb., így egy olyan baba/gyerek, akit kevesebb inger ér, az kevesebb tapasztalatot tud szerezni és tanulni.

2018. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én kimondottan izgalmasabb csörgőket, kendőket vadásztam, akár drágábban is megvettem, most már úgy látom, hogy bármi fejleszti a babát, éppen ezért a lányomat jobban érdekelte a törlőkendő csomagolása, vagy egy nejlonszatyor, mint a szuper fejlesztő csörgők, hát most már talán nem vennék ilyen drága babajátékot, nincs sok értelme.
2018. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!