Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne hiányozz...

Mit csináljak hogy ne hiányozzon ennyire a kislányom? Én kórházba vagyok

Figyelt kérdés

Ő otthon van a férjemmel. Nagyon hiányoznak. Minden nap jönnek látogatni deígy is nagyon hiányoznak.

Már aludni sem tudok. Mindig azon gondolkodom h milyen jó lenne most velük otthon. Vagy mikor felhív és hallom hogy pont sír valamiért ,olyankor énis majdnem sírok.


2018. aug. 17. 22:24
 1/6 Kata 26 válasza:
Szegény :( én együtt érzek veled, én is ugyan így voltam annak idején. Pokolian hiányoztak.Meddig kell még bennt maradnod?
2018. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még 1 hét
2018. aug. 17. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Igaz, en csak 3 ejszakat voltam korhazban amikor az ocsi szuletett, de nagyon hianyzott a kislanyom.

Neked a videotelefonalas segitett. Lattam, hogy jol erzi magat, csacsogott, boldog volt. Elmeselte mi tortent vele aznap. Akkor mindig megnyugodtam;)

2018. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem

Neked, hanem nekem

2018. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő még csak 6 hónapos
2018. aug. 17. 23:18
 6/6 babyboom567 ***** válasza:
miért vagy kórházban?
2018. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!