Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret engem a kislányom?

Nem szeret engem a kislányom?

Figyelt kérdés
A kislányom most 3 hónapos, korához képest megfelelően fejlődik, sokat mosolyog az apja bohóckodására, 2x már el is nevette magát amikor vele volt, jár keze-lába amikor beszél hozzá, visong stb. Viszont amikor csak én vagyok itthon kettesben a kicsivel csak néz, néha mosolyog, hiába bohóckodok neki csak összehúzza a szemöldökét. Mindig rossz kedve van velem, sokat szopizik aztán alszik. De amikor hazajön a férjem egyből jó kedve lesz és az alvást is elfelejti. Nem értem miért nem szeret engem, pedig mindent megteszek érte. Az, hogy én vágom a körmét mindig nagy cirkusszal, én viszem oltásra stb emiatt haragudhat rám vajon?
2018. júl. 24. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már, de butaságokat gondolsz, egy babának az természetes,hogy az anyja ott van mindig, eteti, stb., apját viszont ritkán látja, így neki sokkal jobban örül, ez nálunk is így volt, de én nem gondoltam ilyeneket.
2018. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted három hónaposan van egyáltalán fogalma bármiről is, nem még arról, hogy szeret-e téged vagy sem?!
2018. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

3 hónaposan még nincs olyan h szeret nem szeret. Kötődik, Te vagy neki a világ. Ha nem lennél ott, megtudnád, hogy hiányzol neki. :)

Viszont ha 3 hónaposan ezen aggódsz akkor még sok nehézséged lesz ebből, a gyerekek tudnak rajongani apáért, nagyszülőkért és ezt az anya jelenlétében nyilvánítják ki, hisz ők mindig velük vannak, míg mások ritkán. Korszak is van, hogy csak apaapaapa, anya most menjen ki, mama. Kap puszit, anyának elfogyott stb. Ezek tök természetesen dolgok, ezen nem lenne szabad stresszelned.

Kucsit olvass utána, hogy a babák hogy érnek, fejlődnek, miért van szükség az apjára anyjára nagyira stb. Mert ez a kérdés tudatlansagból is fakad


Minden rosszindulat nélkül írom ezt, magaddal szúrsz ki ha ezeken agyalsz

2018. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

3 hónaposan hogy szeretne bárkit tudatosan???

Gondolj már bele!

Még 3 évesen is lehetnek olyan megnyilvánulásai, hogy nem szeret, pedig igen....

2018. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha 3 hónaposan ezen aggódsz, később rájön, hogy ezzel tud manipulálni és ő fog irányítani.
2018. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam már ilyenről amit a 3-as válaszoló írt, de nem gondoltam, hogy ez ilyen korán megmutatkozik. A férjem pont azt ecsetelte nemrég, hogy sok baba nem marad meg az apja ölében mindig csak anyával jó lenni én meg ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Persze örülök, hogy jól elvan az apjával, de jól esne ha néha az én viccelődésem is olyan szórakoztatónak találná. De sokszor van bűntudatom mert nálam néha sír, nemtudok egyből rohanni megvígasztalni ha egyedül vagyok vele itthon, ezért azt gondoltam azthiszi nem számíthat rám, nem szeret úgy.
2018. júl. 24. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezzel a logikával gondolkodva az apját utálnia kellene, mert amikor sír, akkor az apja SOHA nem megy, nem??? (hisz te vagy vele otthon)


Ha még nem tudnád, szólok: a babák nem kicsi programozott robotok, hanem élő emberkék. AZ egyik sírós, a másik nbyugodt, a harmadik jó alvó, a negyedik hasfájós... stb.

Azért mert "sok baba nem marad meg az apja ölében mindig csak anyával jó lenni", nem biztos, hoyg a ti babátok is ilyen.


Fiam az apjára mosolygott először (pedig vendéglátós, tehát nem sokat látta). Én pedig nagyon meghatódtam, és boldog voltam. Nem pedig azon aggódtam, hogy engem szeret-e...

2018. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem, hogy programozott robot, egyszerűen csak jól akarom csinálni, emiatt nem gondolom, hogy nekem kell esni. :) azért picit más, hogy az apjára mosolyog mosolyog először (ami egyébként a mi esetünkben is így volt) vagy szinte csak rá mosolyog, csak neki örül látszólag. Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 24. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

a baba nem tudja, hogy ő külön személy, önmagát egynek tekinti veled. Te szerves része vagy minden percének, apa pedig a nap fénypontja, hiszen ő nincs mindig.

Kicsit olyan anya-rabszolga, apa-isten felosztásban. Képletesebben mondhatni, te vagy a szobában a szekrény, apa az új játék. Ennyi. Tök természetes.

2018. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezen a hasonlaton igazán jót mosolyogtam! :D köszönöm a választ! :)
2018. júl. 24. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!