Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám erről leszoktatn...

Hogyan tudnám erről leszoktatni anyósom?

Figyelt kérdés
Mindig amikor jön megpuszilgatja a 2hónapos kislányunk, állandóan herpeszes, így félek nagyon. Elmondtam neki minden egyes alkalommal, hogy ne tessék már puszilgatni. Mindig tiszta ideges vagyok, amikor tudom, hogy jönnek, nem tulzás, de a tejem is jóval kevesebb olyankor. Tudom, hogy direkt idegesít, eddig nem gondoltam, hogy az anyósokról szóló történetek valójában egyáltalán nem tulzások. Kérlek valami tanácsot adjatok. Előre is köszönöm
2018. aug. 18. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Mivel a gyereknek semmi baja az eddigi pusziktól, vihar a biliben.
2018. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez igaz, hogy herpeszes, akkor ne hagyd. Ha nem ért a szép szóból, mondd erélyesen. A férjed? Szólt már neki?
2018. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen szólt, egyszerűen a gyerek életét kockáztatja azzal, hogy engem idegesítsen... Szerintetek, ha azt mondom, hogy ha mégegyszer megpuszilja a kezébe nem fogom adni, az durva? Egy az, hogy a kórházba nem volt képes bejönni, utàna se segített semmit, a gyereket se szereti annyira, akkor mi a fenéért puszilgatja??
2018. aug. 18. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
És hányszor volt herpeszes ebben a két hónapban?
2018. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyszer minimum volt, de benne lappang, és az is életveszélyes egy csecsemőre. Védőnő is mondta, hogy tilos az arcán puszilgatni.
2018. aug. 18. 13:04
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

A középső lányom és a mamám is rendszeresen herpeszes volt. Soha nem adtak at a legkisebb gyereknek. Pedig puszilgattak bőven.

Nem tehetsz mast. Szólsz, tiltasz, belenyugszol.

2018. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is nagyon féltem a pici lányunk, próbálom csak én fogni amikor itt vannak, de lerakom egy pillanatra és felkelti, volt, hogy csikizgette.. Másnak is van ennyire elviselhetetlen anyósa? Nekem ez már sok...
2018. aug. 18. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egyik csecsemő se halt bele a herpeszbe, hülyeségeket olvasol a neten, én is ilyen hisztiket csaptam eleinte, végülis normális, a hormonok miatt van, de azért próbálj meg lenyugodni, mert ezt a családnak is nehéz elviselni, ha tényleg van éppen herpesze, akkor ne puszilgassa, amúgy nyugodtan lehet.
2018. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha éppen van herpesze,tilos a puszi,amúgy nem fertőz.Az is gáz, hogy az alvó gyereket felkelti,hát nem játékbaba! Nem teljesen százas a mama,én a hajat is leordítottam volna róla,ha felkelti a gyerekemet csikizéssel,gondoljon már bele,ő örülne neki?Muszáj nektek otthon lenni,mikor megy? :D
2018. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha herpesz van a száján valóban ne puszilja mert akkor fertőz, de ha nincs éppen akkor semmi baja nem lesz. A herpesz csak akkor fertőz ha hólyagos ha semmi nyoma nyilvan nem fertőz.

Nekem is szokott lenni évente egyszer és tudom ha keru bizseregni a szám akkor tuti kijön akkor már nem puszilgatok senkit, de ez kb egy hét alatt elmúlik nyoma sincs. Gondolom anyósod sem 2 hónapja folyamatosan herpeszes?

2018. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!