Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy 6 hetes baba...

Hogy néz ki egy 6 hetes baba napirendje? Nálatok hogy telnek a napok? Séta esetleg játék mikor van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
az én babámnak 6 hetesen még nem volt nagyon kötött napirendje. Annál is inkább, mert összevissza aludt. akkor volt abban a korszakban, hogy egyik nap evett és aludt csak, a másik nap pedig egész nap nem volt hajlandó aludni, csak nyüglődött. Én 2-3 között minden nap sétálni vittem és az este 6-7 közötti fürdetést mindig betartottam nála. szerintem minden gyerkőc más. Az enyém a reggeli, délelőtti órákban vidámabb, akkor szoktam játszani vele, ami nála leginkább még nézelődést jelentett a 6. héten. 7-8. héten kezdtem a játszószőnyegre betenni, ott már lelkesen nézelődött és hallgatta a csingilingit. szerintem komoly kötött napirendet még ne várj el tőle, ki fog alakulni magától is, hogy mikor mit szeretne csinálni!
2008. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyeld a babádat, mire van szüksége. Az ő igényeihez igazíts mindent szerintem, én legalábbis így tettem.

Én írogattam, hogy mikor eszik, alszik, mikor éberebb.

Így tudom, hogy a babám délelőtt inkább alszik, délután aktívabb. Délután viszem sétálni, hadd nézelődjön, ne csak aludjon a babakocsiban. Igaz, az én babám 3,5 hónapos, de amikor 6 hetes volt, akkor figyelgettem, gyűjtöttem az információt róla.

2008. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most 8 hetes, de 6 hetesen is kb. hasonló volt a napunk. Délelőtt 2,5- 3 óránként szopi, közben 2x fél óra alvás, alvások közt nézeget. Délutáni első szopi után, ami kb2-3 körül van, megyünk sétálni. Sötétedésig kint vagyunk, hatalmasat alszik. 6 körül ébred, szopi, utána apáé az esti játék, ilyenkor nem nagyon alszik el, 8-9 között fürcsi. Esti szopi, 10 körül elalszik, reggel 6-ig.

Nálunk ilyesmik a napok. Minden baba más és más, nekünk ez megy most.

2008. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!