Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja esett le a köldök...

Pár napja esett le a köldök csonk de még mindig vérzik a köldöke. Ez normális?

Figyelt kérdés
Minden nap letisztítom kékszeszes vattával de mindig vissza vérzik és beleszárad a köldőkébe.

2018. aug. 21. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mond? Az ott egy nyílt seb, ne a gyiken szavaztasd meg.
2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a leesés után még napokkal is volt száradt vér néha-néha, de végül mostanra szépen gyógyult. Az is fontos lehet mennyire vérzik, valószínű nálunk is volt vérzés, de soha nem frissen láttam, hanem száradva. Ahogy írtam is, végül most már szép neki. 5 hetes baba anyukája
2018. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén második vagyok: szerintem is orvos vagy védőnő ha ránéz, akkor ők tudni fogják kóros-e. Sokkal többet láttak, mint mi :) így én is kérdeztem védőnőt!
2018. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult h a csonk leesése után kis mennyiségű rászáradt vér volt rajta. Azt gondoltam a pelenka dörzsöli. Aztán megnézettem a védőnővel és azt mondta ez még belefér, kezeljék tovább neki. (Alkohollal vagy octanisept-tel)
2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg kérdem az orvosomat is.
2018. aug. 21. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hetesen kellett köldök vérzés miatt egy plusz adag konakiont adni.
2018. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt vérzés még pár napig. 3-4 talán. 2 gyerekemmel is. Doki azt mondta kezeljem tovább, nincs gond.
2018. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, doki látta, és le is kezelte neki. Lápisz vagy mi volt a neve, amivel körbekente.
2018. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!