Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy bukik és...

Zajácz Barbara kérdése:

Mitől lehet hogy bukik és véres a kakija?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem ma lett hét hetes a kisfiam és már a hatodik féle tápszert kaptuk de mindegyik tej alapú mert volt amelyiktől sokat bukott de volt amelyiktől ment a hasa és amit most kaptunk multhét pénteken a Lactogen Harmonyt azóta véres a kakija szerintetek ez miről lehet pedig adom neki a biogiát is

2018. aug. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veres kakival ne itt kérdezd az embereket hanem vidd orvoshoz a babat,mert biztos nem normális hogy vér van a szekletebe.
2018. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom viszem is ma de az egyik ismerősöm mondta hogy ez lehet tej allergia és azért kérdeztem hogy hátha valaki volt ilyen helyzetben és tud adni tanácsot
2018. aug. 21. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Èn is ezt mondom, hogy orvoshoz vele. Ha lehet rögtön szakrovoshoz.
2018. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És piros pötyök vannak az arcán és elnézést kérek mert ezek szerint rosszul tettem fel a kérdést ha van valaki aki tudna tanácsot adni hogy ki milyen tápszert kapott rá előre is köszönöm szépen a válaszokat
2018. aug. 21. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakorvos majd ad tanácsot vagy az ügyeletes ugyanis kórházba kellene vinni kb azonnal. Az első véres kakinál vinni kellett volna
2018. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Véres széklet+reflux+kiütés nagy eséllyel tejallergia. Az enyémek Pregomint kaptak rá de a kicsinek ez sem volt jó, Neocate-et evett 1 éves korig. Azóta úgy néz ki jó a Pregomin, orvos (gasztroenterológus) erre adott javaslatot.
2018. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat és ezt ki írhatja házi orvos is ?
2018. aug. 21. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Milumil Pregomimt felírhatja a gyermekorvos. De azért vidd dokihoz hogy megnézze szakember.
2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 éves korig igen, a Pregomint. Utána szakorvosi javaslat alapján. Neocate-et csak javaslatra.


Egyébként én tuti lecserélném azt az orvost, aki 7 hetes babának a 6. majdnem egyforma tápszert írja fel.

2018. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem tejfehérje-érzékeny volt: véres hasmenésük és tejkiütéseik voltak. Én azonnal dokihoz vittem Őket, és azonnal elkezdtem a tejmentes étrendet. Ők anyatejesek voltak, nem kaptak soha tápszert, így az én étkezésemre kellett vigyáznom: amíg anyatejesek voltak (kb. másfél éves korukig), nem fogyaszthattam tejet tartalmazó dolgokat, nulldiétán voltam. Nehéz volt, de megszűntek a panaszaik, és kétéves korukra (akkor volt tejterhelés) ki is nőtték teljesen.
2018. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!