Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 8...

Hogyan tudnám leszoktatni 8 hós babámat a hajnali ébredésről és szopizásról?

Figyelt kérdés
Több hónapja minden nap fél ötkor ébred. A védőnő azt mondta, hogy nem az éhség miatt, hanem már megszokásból ébred fel. Megszoptatom és visszaalszik, de már szeretném, ha picit tovább aludna.
2008. nov. 3. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is...bár ő még csak 7 hónapos volt most, de felébred szopizni éjfél-egy óra felé, akkor tényleg eszik elég sokat, de felébred cicizni 4-kor is...szinte pontban 4-kor, és szinte azonnal elalszik a cicin, nem eszik igazából, de ha nem adok neki, vigasztalhatatlanul üvölt. Teát, vizet, cumit nem kér, ha ezekkel próbálkozom totálisan felébred és onnantól nem alszik már vissza, játszani kell vele...szóval ez még rosszabb, mint a cicin alvás, én inkább hagyom még neki, a védőnő is ezt mondta. A kis lelkének kell még ez... :)

jó babázást!

2008. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!