Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betegség miatt érdekelne,...

Betegség miatt érdekelne, hogy melyik környező országban mondják meg a magzat nemét 9-10hetes korában? Magyarként is elmehetek adott esetben oda, ha fizetek érte?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud ilyen orvost, rendelőt, meg tudná adni az elérhetőségét vagy címét, stb.?

Köszönöm



2018. aug. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nifty és Prenatest a környező országokban is van, csak annak kell utánajárni, hogy milyen korán lehet megmondani a nemet. Itthon is megcsinálják 9 hetes kortól, csak nem mondják meg az eredményt 12 előtt. Pont azért, hogy nehogy valaki a neme miatt elvetethesse a gyerekét. Megkérdezhetem, hogy miféle betegségről van szó? Próbálok nem rosszmájú lenni de nem kicsit fura amit mondasz.
2018. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Off, de érdekel, hogy Magyarországon, amennyiben igazoltan nemhez kötődő örökletes betegsége van a szülőnek (persze az is kérdés, hány százalékos esélynél van a határ, és a nemen túl vajon nem lehetne-e inkább azt szűrni, hiszen már annyi mindent lehet...?), nem lehetne azt lobogtatva kérvényezni, hogy hamarabb kapjon mégis eredményt? Szerintem csak létezik valami hivatalos hely, ahol erre rá tudnál kérdezni...
2018. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyesült kiralysagbán sem mondják meg a 12 hét előtt pont ahogy az 1es válaszoló írta a neme miatt
2018. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem biztosan megmondják olyan esetben ha valamelyik nem esetében mondjuk nem lehet végigvinni a terhességet, senkinek sem érdeke, hogy ez ne derüljön ki, kérdezd meg a nödokidat.
2018. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tudom, hogy speciális esetekben (pl öröklődő betegség, stb) megmondják 12. hét előtt is a baba nemét. Pont a betegségek miatt.

Sőt, volt egy ismerősöm, akinek egy betegség miatt mondták, hogy csak lánya lehet. Az ő babájának a nemét már az elején vizsgálták.

2018. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van egy ismerosom, itthon 10 hetesen csinaltatta meg a prenat. Megmondtak h kislany a magzat. Jo lett az eredmenye. Aztan a 12 hetes uh-n kiderult h sulyos fejlodesi rendellenessege van es meg kell szakitani a terhesseget. 😞
2018. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!