Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj 12 hetes babammal?

Mi lehet a baj 12 hetes babammal?

Figyelt kérdés

12 hetes kisfiam nappal mar 4 napja nagyon nyugos egy percre sem lehet magara hagyni mert uvolt, ha nappal elalszik akkor mar almaban felsir ot perc utan, de nagyon keservesen.

sokat tomi a szajba a kezet es folyik a nyala,

jonne a foga?

de az ejszakat siman vegig alussza,semmi nyugoskodes

mit tegyek?


2008. nov. 3. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a korai fogzás mellett a másik nagy kérdés,hogy elég-e neki a kajci,nem tudom anyatejes-e,elég a tejed?
2008. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen csak anyatejet kap, igazi kis vasgyuro, nem ehes mert ha megkinalom a cicivel szopik ketott aztan kiloki es elfordul ha egyalltalan elfogadja , mikor ehes azt jellzi egy oho hangal foleg ha cici kozelebe kerul olyankor jol belekmarozik mind a kettobol szoval nem hiszem,

mas otlet?

2008. nov. 3. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 4 hónaposan kijött az alsó két fogacskája, előtte egy hónappal, tehát 3 hónaposan kezdett erősen nyálzani, mondjuk a nyűgösség annyira nem volt jellemző nála, de minden baba máshogy reagálja le a fogzást. Sztem elindultak azok a fogacskák ;)
2008. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogai elkezdenek a csontban mozgolódni, akár több hónappal a kibújásuk előtt.

Amúgy, ha az éjszakát átalussza, tuti nem éhes, e miatt nem kell aggódni.

Ha elmész vele sétálni, akkor is sírós?

Az enyém konkrétan addig visított-szó szerint-, míg ki nem értünk a lakásból. Aztán csönd. Hasonlóan nem aludt, csak 5-10 perceket, nyáladzás, szájába tömött mindent...

Azóta is vannak ilyen hullámaink, foga sehol, még.

2008. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!