Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerre az van írva, hogy...

A tápszerre az van írva, hogy 3 hétig használható felbontás után. Azután kidobjátok?

Figyelt kérdés
Nekünk csak pótlás,ráadásul 3 nap alatt a 4. fajta lesz amit kipróbálunk,mert hármat nem volt hajlandó meginni a babám.Akkor a kibontottak sorsa a kuka? Mert mondták,hogy kóstoltassam vele később is,hátha megszereti.Dehát 3 bontott zacskó tuti nem kell 3 hét alatt...sőt,hamarosan 4,mert a köv.evés ismét tápszer. És a még meg nem bontott zacskók sorsa nálatok mi,ha nem kell a babának?
2010. jún. 21. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

vatera, teszvesz, zsibvásár. Ezeket az aukciós oldalakat ismerem, és mások is árulnak itt tápszert, próbáld meg. Persze a teljes árat nem kapod meg érte, de legalább nem megy pocsékba az egész. Ha nem sikerül, akkor esetleg megpróbálhatod a védőnőt, biztos van olyan anyukája, aki esetleg rászorul.

Amúgy én is megkérdezhetem hogy miket próbáltatok ki, és mi volt az ami végül bevált?

2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Humana Ha,Milupa HA Start optima,és Milupa HA1 -ezek voltak a nem kell kategóriásak,és a Milupa komfort tetszik neki. A Humanara csak fintorgott nagyokat,látszott,hogy undorodik.Az optimát megette,de kihányta,a HA1re szintén ment a fintorgás,és a komfortot pedig eszi!!! :) 10-én volt 2 hónapos
2010. jún. 21. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:
A cica bizti szereti nállunk is az ette meg a lejártat!A védőnő jó ötlet.
2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!