Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price kéttannyelvű...

Fisher price kéttannyelvű tanulókutya ennyire jó? Megvegyem vagy csak felesleges kacat?

Figyelt kérdés

Angol-magyar nyelvűt szeretnék venni.

Nagyon tetszik hogy sok zene mondóka van benne és hogy először magyarul utána angolul mondja.

Szerintem jó kis találmány.

Akinek van meg van vele elégedve megéri a babák tényleg imádják?


2018. aug. 30. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekünk van fiam elhajította, megijedt tőle. Szerette a zenés játékokat de ezt nem.

Mielőtt megveszed pl boltban ismerősnél ha van mutasd meg neki. Felesleges megvenni ha csak porosodik

2018. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, a babák mindent szeretnek ami villog és zenél, szóval nyilván ezt is, az vele a bajom, hogy gagyi versek, dalok vannak rajta, rossz hallgatni, angolul meg ettől biztosan nem tanul meg senki, aminek kellemesebb a hangja, az a fp körzongora, azt nem bántam meg, hogy megvettük, a lányom 1 éve játszik vele naponta, azon csak zene van, de sokkal elviselhetőbb zene, mint a tanulokutyus.
2018. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda és béna, de vettem az unokaöcséimnek, ők imádták.
2018. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Mi ajándékba kaptuk, de szerintem is elég gagyi az árához képest. Fiam sincs odáig érte, ritkán játszik vele, akkor sem sokáig.
2018. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen sem kellene.
2018. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aranyosnak aranyosnak néz ki, de tapasztalat unokahúgoktól (egyik kisiskolás, apja nyomatja az angol meséket, hogy jó hamar tanulja meg, másiknak meg van egy angol nyelvű ovis tanítója), egy ilyen játéktól semmit nem tanulnak meg.

Lehet rájuk ragad néhány szó, de nem tudják majd, hogy mit is jelent és miért más ez a nyelv, teljesen össze lesznek zavarva.

Ha ennyire angolt akarsz tanítani, akkor te megtanítasz neki 2 óra alatt sokkal többet mint egy ilyen játék és nálad még lesz értelme is.

2018. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!