Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy ne csak ölben...

Mit tegyek hogy ne csak ölben aludjon?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hetes.Semmi baj nem volt az alvással,betettem a kiságyba és gyönyörűen aludt tovább..egészen egy héttel ezelőttig.

Csak ölben hajlandó aludni,amint leteszem kipattan a szeme,vissza sem alszik.

Nappal körülbelül összesen egy órát ha alszik,éjszaka nagy nehezen 11 körül tudom letenni,1 kor kel enni,aztán a következő felkelésnél (3 körül) abszolút nem alszik reggelig.Ez megy már egy hete,mind a ketten fáradtak vagyunk már,mégsem tud aludni


2018. aug. 31. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj le mellé. Legyél közel.

Ne az ágyában altasd, hanem földön játszószőnyegen vagy körbe bástyázva a ti ágyatokon. Az én fiam a játszószőnyegen tanulta meg az önálló elalvást. Utána már könnyű volt ágyba vinni, ha láttam álmos.

2018. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, meg kéne próbálnod az együtt alvást. 6 hónapos volt a fiam, mikor vettünk egy babaöblöt, amit az ágyunkhoz tudtam csatlakoztatni. Jó döntés volt, sokkal nyugodtabbak lettek az éjszakáink, csak egyszer kétszer kelt szopizni. Van olyan baba, aki jobban igényli a közelségét. Egyébként nem lett ebből semmi hátrányunk, már 20 hónapos, és minden gond nélkül visszaszokott a kiságyába, mostmár nem kellek neki az alváshoz! :)
2018. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 hós koráig aludt ólben, aztán lefeküdtem mellé és elaludt.

Most 14 hós fóldön, matracon alszik.

2018. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Az együtt alvást meg fogom próbálni:)

Utolsó: Éjjel-nappal ölben aludt?Ha letetted nem ébredt fel?

2018. aug. 31. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nappal nem szoktad a babakocsiban altatni? Nekünk az jobban bevált nap közben, én tettem a dolgom a baba meg érezte és hallotta,hogy ott vagyok, így jókat aludt. :)
2018. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoktam kocsiban altatni,ám abban csak akkor alszik el ha a levegőn tologatom,másképp abban is csak nyűglődik :(
2018. szept. 5. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!