Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. A 8 hós babám fogzik...

S. O. S. A 8 hós babám fogzik és mellé még beteg is. Csak ölben van el 2 napja. Nem birjuk letenni mert sír egyfolytában. Egész éjjel ezt csinálta tegnap is. Van valami ötletetek hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Köhögésre kapott szirupot a dokitól. Vibrucolt is adtam neki. Szegény fáradt is de nem alszik.:(
2010. jan. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdjetek le együtt egy nagyágyba, így biztosan elalszik. Vagy tolj össze két fotelt és altasd az öledben,a fáradtságtól úgy sem fogja sokáig bírni.

Ilyenkor a gyerek a lényeg, ha elalszik leteszed.

2010. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi. Az a baj hogy leülni, lefeküdni sem lehet vele mert még jobban sir. Csak sétálunk vele mint tegnap éjjel is. Akkor talán tud aludi picit.
2010. jan. 21. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát próbáld meg esetleg a mellkasodon altatni és így te is hanyatt tudsz dőlni. És amikor mélyen alszik magad mellé rakni. Valami baba alvós zene? Ha van otthon tedd be, nyugtatja a babákat.

Nurofen 1-2 napig, legalább este.

Más nem jut eszembe, kitartás nektek!!

Remélem minél elöbb meggyógyul a baba.

2010. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, csak ő már 13 hós.

Este kap Nurofent, legalább ilyenkor tudunk aludni. Mindenképpen adjatok neki vagy nurofent, vagy germicidet, mert neki és nektek is kell pihenni. Ennyitől még nem fog hozzászokni, s ha fáj s valamije, akkor így enyhül a fájdalma!

2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Panadol is jó ugye?

Köszi nektek! Sajnos a mellkason fektetés sem vállt be.:( Ilyen még nem volt.

2010. jan. 21. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen jó!

De a nurofen szerintem hatékonyabb, de persze, ha van panadol adj, jobb lessz a babának!

2010. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi nincs itthon nurofen. De majd veszek akkor. Adtam neki most Panadolt. Ti mennyit szoktatok adni mert 2,5-5 ml között ír. Én egyelőre 2,5ml adtam neki mert még soha nem is kapott gyógyszert. Remélem ma már tud alduni.
2010. jan. 21. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen jól adtad. 8 hónapos babának 2,5 ml kell.
2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem akarom elkiabálni de elaludt.:)

2010. jan. 21. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegenyke!!!olyasmin fogtok keresztül menni,mint mi.Az en lanyom mar 20 hos,de a fogzas az most is egy remalom.39,5 laz,hasmenes,nem eszik napokig semmit.Nem gyözöm itatni,hogy legalabb az legyen benne(hohesc-almas;ugyanis a teat sosem itta).Nekünk a PANADOL valt be(kiprobaltam mast is).meg adtam neki cebion cseppet,most meg a szirupjat,mert mi is allandoan betegek voltunk.Te is egyel vitamint(c vitamin).
2010. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!