Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy 5-6 hónaposan...

Lehetséges hogy 5-6 hónaposan mondja hogy anya?

Figyelt kérdés
Másnál is olvastam ilyet, és az ikreim is "mondják" amikor sírnak, vagy nyűgösek, kell nekik valami. Tényleg mondják vagy csak mi képzeljük bele? Másnak is volt ilyen?
2010. jún. 21. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak Te képzeled bele. Ennyi idősen nem tudják így összekötni a dolgokat, hogy anyát kell kiabálni, ha bajunk van. Puszta véletlen, belehallás. De pár hónap, és valódi lesz. :-)
2010. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így igaz. :) Nálunk az igazi anya csak 13 hónapos kortól van :)
2010. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak bele hallod! Nekem is ikreim vannak,másfél évesek. 13 hónaposan mondta ki az egyik,hogy Apa. Szóval szerintem még korai,de hamarosan valóban azt fogják mondani,amit Te már most hallani vélsz!

Sok boldogságot a picúrokhoz!!

2010. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fiam 6 hónapos,de néha mintha azt mondaná,hogy anya.de ez még nem igazi beszéd.
2010. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom is 6 hónapos és már egy ideje ugy sir, mintha közben mondaná, hogy anya anya... édes nagyon, de persze ez nem tudatos szerintem sem. Egyébként nálunk a család is azt mondja hogy simán ugy hallatszik mintha az anyát kiabálná.
2010. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen idősen úgy sírt, hogy közben azt lehetett érteni, hogy anya. De lehet, hogy csak beleképzelem.


http://www.youtube.com/watch?v=kfb3gkLUTGw

(12 másodpercnél.)

2010. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondhatja, mert próbálja formálni a szavakat, de nem tudatos. Majd ha már tudja, mit jelent, az lesz az igazi. :)
2010. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!