Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti egy 2 hónapos baba mellett...

Ti egy 2 hónapos baba mellett mennyit szexeltek? És előtte mennyit szexeltetek? Tudtok a gyerektől?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 21:49
 1/8 VeDi84 ***** válasza:
90%

Nagyjából 2 hetente. Eléggé fájt és valahogy nem is kívántam. Most 6 hónapos a fiam, már héti 2x összebújunk, szerencsére odalent se fáj már.

Terhesség alatt nem nagyon lehettünk együtt, azelőtt heti kb 3 együttlét volt.

2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Heti 1-2szer

Előtte kb 3 szor voltunk



Nemcsak a gyeren miatt, hanem más új helyzet is van az életünkben.

Új munkahely a férjemnek, más munkaidőbel stb

2018. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Két honapos mellett örültem h "luk van a fenekemen" és nem alszom el állva. Nemhogy szex:DDDD hagyjuk már...most 1 éves, olyan hulla vagyok az éjszakázástol h örülök ha heti 1 összejön...
2018. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Terhesség előtt szinte naponta együtt voltunk. 6 hetes kontroll óta változó, van, hogy 4 nap is egymás után, van, hogy 1 hétig semmi. Most 6 hónapos a kislányunk. Szerencsére a szex ugyanolyan jó, sőt.
2018. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
3 hónapos a babám, és kb. 4x szexeltünk eddig szülés, vagyis a 6 hetes kontroll óta. A kicsitől még csak tudnánk, inkább a nagy miatt nem tudunk, mert későn és nehezen alszik el. Mire ágyba kerül, mi is kidőlünk.
2018. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

2. Vagyok


Én szerencsés vagyok

2 hónapos a lányom, és átalussza max egyszer kel éjjel.

( ma: éjfélkor és 6:15kor kelt, de van, hogy este 8-5 -ig alszik....)

Cserébe többet van ébren napközben.

Tehát kialvatlanságtól

Nem vagyok fáradt, de az egész naptól előfordul..

2018. szept. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező!

2 hónapos baba mellett egyáltalán semennyit, hiszen 6 hétig nem lehet különben sem szexelni,és pl nekem úgy jött ki hogy a 6 hetes kontroll az 8 hét múlva lett időpontom.

2018. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt minden nap, terhesség alatt úgy 1-2 naponta, egészséges terhességem volt. Szülés után a 6 hetet szigorúan betartottuk (nem volt behatolás). Külön szobában aludt a kicsink. Könnyű baba volt, jól aludt, nem volt hasfájós, így szerencsénk volt, és ugyanúgy megmaradt a napi-kétnapi együttlét. Amikor elkezdtem dolgozni 8 órában, akkor ez egyértelműen 2 naponta együttlétre csökkent, naponta nem bírnám, munka, gyerek, minden mellett, a férjem mondjuk bírná, pedig ugyanúgy ezeket csinálja, de ő jobb ebben.:)


Mit jelent az a kérdésedben, hogy "tudtok a gyerekről"?

2018. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!