Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október végén születendő...

Október végén születendő babának elég ez hazahozós ruhának?

Figyelt kérdés

Hosszúujjú body

Talpas polár lábfejes nacika

Kiskesztyű

Kissapka

Polár kis belebújós kardigán

Polár overál

Kötött takaró


2018. szept. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja, milyen idő lesz még...
2018. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Október 20-án született a lányom. Borús, ködös, hűvös, esős idő volt amíg a kórházban voltunk, de azon a napon, amikor jöttünk haza sütött a nap és nagyon kellemes idő volt. Én kabát nélkül jöttem haza, annyira meleg volt. Kiszámíthatatlan, lehet, hogy 20fok lesz, de az is lehet, hogy esik a hó. Szerintem készülj több változattal is.

A kislányomra egy rövidujjú bodyt, egy hosszúujjú rugit és egy átmeneti overált adtam, plusz egy vékonyabb takaróval betakartam, de a takarót a kocsiban rögtön levettem és az overált is kicipzároltam, mert a napon nagyon meleg volt a kocsiban.

2018. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kesztyű nagyon nem kényelmes, főleg feladni rá, inkább zárt kezű overált vegyetek. Plusz a kardigánra és a gatyára a polár anyag miatt marha nehéz lesz felapplikálni az overált is. Jobban jártok egy sima rugival a body fölé és arra az overál.
2018. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Nacika meg kardigán az felejtős, vegyél neki rugikat inkább, nadrágot majd akkor kell ráadni ha már mászik.
2018. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!