Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökbeadnám a születendő...

Örökbeadnám a születendő kislányom mert nem bírok róla egyedül gondoskodni (nem akarok anyámékal gyereket nevelni) Így viszont ők "kipaterolnak" ezzel zsarolnak Jogos?

Figyelt kérdés

Párom most hagy el végleg.

Érzem tudom hogy nekem ez az élet ami rám vár(egyedülálló anyaság)a szüleim nyakán nem fog menni.

nyomorba van így ítélve a sorsom.

örökbe akarom adni mert tudom hogy sokkal jobb élete lehetne!

De anyám propaganda szerűen azt szajkózza ha ezt meglépem kiraknak kitagadnak..ahelyett hogy segítenének ebben a szörnyű élethelyzetben és támogatnának lelkileg ők is nyomást gyakorolnak rám.

Kilátástalanságot érzek és azt hogy tönkretettem az életem a gyerekem is tönkremegy ha egy depressziós anya mellett marad nem akarom ezt

de ha meglépem az ödökbeadást akkor az utcára kerülök istenem...

mit csináljak?

Vállaljam be úgy a babáz hogy lelkileg tropa vagyok depressziós és egy újszülött baba ellátására teljesen alkalmatlan ilyen állapotban.


2018. szept. 3. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vannak terveim beakarom fejezni a sulit még 2 tantárgyból nincs meg az érettségim.

októberben szülök kislányommal tartanám a kapcsolatot a nevelőszüleivel is mivel nyílt örökbeadást akarnék

dolgoznék

leraknám az érettségim kiépíteném az életem.

de anyámék egyenesen a sátán művének tartják ezt az elképzelést...

2018. szept. 3. 15:12
 2/11 A kérdező kommentje:

Illetve ott az exem aki aláírta az apaságit...

neki is kellene ehhez a beleegyezése..

2018. szept. 3. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A babát add örökbe, te meg cuccolj össze, és költözz el. Kezdj új életet. Piszok nehéz lesz, de még mindig jobb, mint ilyen szülőkkel élni...
2018. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem teljesen tiszta. Anyukádék akarják a gyereket, ott laknátok velük. Biztos segítenének is a nevelésében. Ennek igazából örülnöd kéne. A gyereknek az anyjával a legjobb, különben az egész életére rá fogja nyomni a bélyegét, hogy miért nem kellett. Még gondold ezt át. Elkezdheted az örökbeadásos folyamatot is, az ott dolgozók segíteni fognak, beszélgetni veled, hogy tényleg ez lesz-e a legjobb mindkettőtöknek. Nem kell hirtelen döntened ott sem.
2018. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Apukának megmondod, hogy vagy magához veszi, vagy aláírja az örökbe adási papírokat...
2018. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Add örökbe. Dolgozz, tanulj és legyen jó életed, ne cseszd el anyádék miatt, meg a gyerek miatt.
2018. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Add örökbe anyádnak.
2018. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen, már jól ismerünk a millió kérdésedből. És most először hoznál felelős döntést a gyerekedért.


Tudjuk már, hogy apuka drogozik, te még nem dolgoztál és érettségi is hiányzik stb stb.

Szóval jól döntesz, ha fontos számodra, hogy jobb élete legyen mint a tiéd. Próbáld meg megértetni a szüleiddel, hogy mindenkinek jobb lesz ez így.

2018. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
17 hete irsz ide, ez az egyetlen egy épelméjű kérdésed. Jó ötlet!
2018. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!