Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos és nem eszik...

14 hónapos és nem eszik semmit. Mivel próbálkozhatnék még?

Figyelt kérdés

Szó szerint nem eszik meg semmit. Sem az üvegest, sem az általam készített ételt, sem gyümölcsöt, sem zöldséget. Reggel és este kap tápszert, ezt megeszi, mást nem.

1 hete tart ez az állapot, és már látom rajta, hogy fogyott. Néhány napja kipróbáltam a Kubu gyümölcspürét, akkor a nagy részét megitta, ma már két korty után kiköpte.

Ha babakekszet, bulátát adok neki, ezt szívesen megeszi, de ezen nem lehet élni


2018. szept. 12. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig evett?Nem beteg?Torka?Foga?

Nem nyelt félre-akadt meg a torkán?Rossz élmény?

2018. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából eddig "álom" baba volt. Mindent szeretett. bármit adtunk neki, akár gyümölcsöt, zöldséget, húsfélét, mindent szívesen megevett.

Nem beteg, nem tudjuk semmilyen rossz élményhez kötni, csak elkezdett egyre több ételt elutasítani.

Jelenleg 8 foga van, most két alsó fognál duzzadt az ínye, de a fog még egyáltalán nem látszódik.

2018. szept. 12. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Kölesgolyó, kukorica pufi, mostanában lidl-ben vettem rizs-burgonya szirmot, lencsés kukoricás pufit, jobb lenne ha mást is enne, de ha csak ez megy, azért ebből is van választék.
2018. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

A lányomnak (16 hónapos) kifli időszakai vannak. Amikor mozgolódik a foga, akkor 1-2 hétig csak kiflit és pizsama hamit hajlandó enni. Már 3 ilyen időszakon túl vagyunk. Konkrétan az agyamra megy, de a végén újra eszik és 1-2 hét múlva kibújnak az épp aktuális fogak.


Kitartás! Ha nem múlik, akkor nézzen rá orvos. Nálunk mindig elmúlik, mire végképp eldobnám az agyam.

2018. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi az a pizsama hami???
2018. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is a foga miatt, és hamar vége lesz, mert a végén teljesen le fog fogyni.
2018. szept. 12. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a kölesgolyos vagyok, 30 %-kal, aki meg kérdezte, hogy mi a pizsama hami 100 %-os, vicces ez a pontozás

[link]

2018. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi 7-es, igen, ez a pizsama hami. Életünk megmentője:)
2018. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, és pontozás tényleg vicces...
2018. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!