Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc nap nyaralásra mennyi...

Nyolc nap nyaralásra mennyi ruhát vigyek egy 14 hónapos csajszira?

Figyelt kérdés

Elkezdtem pakolni, de rettentő sok, nem fogunk beférni az autóba :(

Ráadásul ő még sokat mászik :)

Ti miből mennyit vittetek? Csak ide belföldre megyünk.


2010. jún. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mindennapra egyet tehát 8 felső 4 szoknya 4 naci és 2 melegitő meg a hálóruha
2010. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én így pakolnék:

- minden napra egy pólót vagy bodyt + 2-3 váltás, ha baleset érné

- rövidnadrág vagy hosszúnadrág, szerintem ebből nem kell minden napra egy, legalábbis nálunk néha 2-3 napig is jó egy nadrág, pedig homokozik, csúszik-mászik

- 3 pizsi

- 2-3 pulcsi, vastagabb ruha

- sapi, abból is plusz váltás

2010. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindennapra 1 body,vagy póló,nem tudom,mit szoktál ráadni.Hogy legyen csere is belőle,legalább 6 db-ot pluszba még tegyél el,de ha nem elég a csereruha kiöbliteni is ki lehet és akkor ha megszárad újra rá tudod adni.Mivel elég bizonytalan az időjárás,szoknyácskát sztem 3 db-ot elég ha elteszel,mellé még esetleg 3 db rövidnaci,hosszú naciból is 3-4 db,meg pulcsi,melegitőfelsőből is.Zoknit mindennapra egyet,tehát 8 db-ot.Pelust a dupláját,tehát 16-ot jó ha raksz el.
2010. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk majd 5 napra, 16 hós a fiacskám, én napi 1-et pakolok, plusz 1 váltást, ha baleset lenne. És még ezen felül +2-t. Ezt jó hülyén írtam le, szóval napi 2, és még pluszba az összeshez 2,
2010. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!