Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált valakinek a citromfu...

Bevált valakinek a citromfu tea, extra nyugos babához?

Figyelt kérdés

Mar napok ota nagyon nyugos.. nagyon rosszul alszik 6 hete. Ajánlották a citromfű teát.

0-24 ben megy a nyuglodes, elégedetlenkedés..semmi nem jo.

Nem jon a foga, nem faj a hasa.

Beválhat? 6hónaposan kaphat?

Köszi!


2018. szept. 15. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
1 éves korig nem ajánlják a citromfüvet.
2018. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Talán fejtsd meg először hogy miért elégedetlenkedik, utána nyugtatgasd teával..
2018. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Alain Delon ***** válasza:
90%
Talán az illóolaját párologtasd. Az nem olyan tömény dózis, mint a tea.
2018. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekunk nem. Amugy a kecskemeti teanak van ilyen granulatumos babateaja, ami citromfuves, en ugy csinaltam, hogy lefoztem a rendes teat, nagyon rovid ideig aztattam csak bele a teafuvet, es meg azt is jol felhigitottam vagy vizzel, vagy neha ezzel a granulatummal (de azt nem ajanlom, mert cukros). De a gyerekem akkor mar elmult 1 eves. Nalunk sem ez, sem a szaritott levendula a szobabsn nem segitett.
2018. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom szabad e adni ennyi idős babának, de az én kislanyom idorol idore kapja, mikor rosszul alszik, de sajna eb semmi hatását nem látom....a kamilla teatol jol aludt. Ugy tudom az már pici kortol adhato viszont nem szabad tulzasba vinni mert szárít.
2018. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk a viborcul kup vált be,front,szél telehold eseten...


A tea mai napog semmit nem ér 5 és 2 éves gyereknél.

2018. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk ami bevált, az a levendulás Johnson fürdető és testápoló. Mérhető, érezhető a hatása, sokkal előbb elalszik, kevesebbet ébred.
2018. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt hiszem hippnek (nem emlékszem) vettem olyan babaitalát, hogy almalé-citromfű tea volt benne, de semmit se ért, sőt, még többet sírt. 15 hónapos korában kiderült a fruktóz felszívódási zavar, szóval nem csoda, hogy többet ártott, mint használt. :(

Amúgy hozzátáplálással romlott el az alvása is.. pedig sejtettem is már az elején, hogy valami hasonló gond lehet, csak az orvos lehülyézett inkább. Típikus hasfájásra jel nem volt, csak hogy mennyivel nyűgösebb lett, mióta mást is kap. Pedig 6 hós korig húztam az evést, 2-3 hetente próbáltam ezután, majd 8 hósan vittem gasztrora (ott hülyéztek le) aztán etettem gyümivel meg zőldséggel, mert hát úgy kell. :( 15 hónaposan meg elutasított minden gyümit aztán lőttek az éjszakai több órás fentlétnek, meg az egész délutáni nyűgösségnek. Na mindegy ezt csak arra írtam, hogy jól gondold át, mi történt 6 hete, hogy ilyen sírós lett!

2018. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Miattad nyűgös, mert nincs hozzá elég türelmed 😟 szegény picurka, még csak fél éves, de már annyi elvárásnak kell megfelelnie. Nyugodj le, ne sürgesd, kapcsolj ki minden zavaró dolgot, igen, a telefont is és teremts nyugodt, harmonikus környezetet, mert csakis erre van szüksége. Nem egy gép, aki gombnyomásra alszik és végre békénhagy téged 😕
2018. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Úristen.. azért van egy határ.. begyógyszerezni?

Nincs türelmem? Miattam nyűgös?

Hát itt sem kérdezek többször.. nem is ismertek, nemtudjátok milyen anya vagyok.

Ez neki sem jó.

Valszeg azért tudom, h nem a foga, mert elmentem vele tanácsadásra,hogy segítsegenek.

Ajánlották h próbáljak teát adni, de nem mondták milyet. Közben megtaláltam a hipp teát énis..

De biztosan 2hósan is gyógyszereztem mert baby mecsek teát kapott hasfájásra, espumisan csepp helyett.

A rendes válaszokat köszönöm szépen.


A többiek meg gondolkozzanak el, hogy egy szót nem beszélgettetek velem. Nemtudjátok,hogy mindent megteszek hogy boldog legyen..es a tea nem gyógyszer!

Ha olyan szr anya lennék feltolnék neki valami kúpot, vagy hagynám sírni.. nem akarnék segíteni Neki.

Komolyan mondom.. ennyire sekélyesek nem lehettek lányok!

Óssze tartani kéne. Nem oltogatni, meg túlozni a dolgokon.

Kicsit átestetek a ló túloldalára azzal, amiket egyesek itt írtatok.

Ez szerintetek normális?


Komolyan mondom... egy kerdes miatt mar lassan a gyamugyet hívnátok az emberre mert teát adna(!) a gyereknek.

Nem értem tényleg...


Inkabb újra védőnőhöz fordulok.

2018. szept. 15. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!