Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám max extra nyugos, pedig...

Babám max extra nyugos, pedig tegnap ota meggyogyult, lehet nyugos attol ha a mai napirend teljesen borult?

Figyelt kérdés

Így 1x hallottam csak sírni, 2 hós oltásánál.

Nemtudom, hogy vissza esett vagy okozhat-e ekkora "stresszt"egy 5 hós babánál, ha kontrollra jarkalas miatt (egesznap) borult a napirend es fele annyit se aludt mint szokott.

Amugy 3 napig lázas volt hébe-hóba (nemtudtak megmondani beteg vagy fogzás okozza) de ugy nez ki meggyógyult, csak közben gombás lett a zacsija es körülötte. Pedig gyakran cserélek pelust es szelloztetem sokat ebben a melegben. Lehetseges hogy a láz miatt alakult ki?

Canestent javasolt rá a gyermekorvos, de mintha csipte volna neki, amig nem kentem be teljesen jo kedvu volt. Utana uvoltott vagy 20percig , majd elaludt hirtelen.


Vissza vinnétek orvoshoz hátha más baja van, fáj valamilye vagy várnátok hogy alakul a nap további része?

Mi utobbira gondolunk..de szivesen olvasnék normális emberektol NORMÁLIS véleményeket.

Köszi!:)


2018. júl. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom is extra hisztis ma, kikészíti őket is ez a meleg. Ha az alvás is kevés, akkor végképp érthető a sírás, én ezért nem vinném orvoshoz - bár én amúgy sem rohanok fejvesztve egy tüsszentés vagy egy keményebb széklet miatt... 😊 Próbáld a Canestent popsikrémbe keverni, úgy is megkapja a hatóanyagot, de hátha kevésbé zavarja, ha a megszokott krémmel vegyítve kapja. Jobbulást!
2018. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pelenkakiütésre szerintem nincs jobb mint amit a gyógyszertárba csinálnak.Nálunk szó szerint 24 óra alatt rendbe tette a dolgokat.Nem tudom recept nélkül lehet e kérni, de simán vennék a helyedben.Nem sírt egyszer sem a fiam mikor bekentem neki.
2018. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# en se rohanok amugy mindenert, csak mar minden baja van folyamatosan 1 hete :/


2# nem pelenka kiutes, kerdeztem, gyulladas vagy gomba.

Canesten csípi, üvölt. Szóval kamilla ulofurdot alkalmazom.:)

Koszi a valaszokat


Ha meleg van is nyugos. De nem ilyen szinten.

2018. júl. 31. 20:58
 4/4 A kérdező kommentje:
2# ennek utana kerdezek hnap!:)
2018. júl. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!