Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van esély a fiúra?

Szerintetek van esély a fiúra?

Figyelt kérdés

16 hetes UH.-n azt mondta az orvosunk, hogy valószínűleg kisfiú. 2x is megnézte a lába között azt a kis "valamit" :) és mi is láttuk, de nem merte 100%-ra mondani, mert nem feküdt hozzá megfelelően. A férjem nagyon fiút szeretne és mondtam neki, hogy most ne élje bele magát, mert lehet csak pont a köldökzsinórt látta az orvos. Első baba, fogalmam sincs, hogy van ez. Nekem végül is mindegy. Lényeg, hogy egészséges legyen, de a férjem miatt azért bízom abban, hogy jól látta az orvos azt a kis rakétát :)

Egyébként az egész 16 hetet végig szenvedtem, végig rosszullét, undor, hányinger. Sajnos nem nagyon akar múlni. Kicsit megkeseríti a mindennapjaimat, még dolgozom és estére totál ki vagyok.



2018. szept. 19. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Attól függ, hogy az ovulációhoz képest mikor volt az együttlét.

16 hetesen már látni lehet a fütyit, ha jól fekszik.

Én mindkettővel rosszul voltam, hánytam, mégis egyik lány a másik meg fiú.


Majd írd meg mi lett, de a lényeg tényleg az, hogy egészséges legyen!


Gratulálok egyébként! 😉

2018. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon kevés köze van az ovulációhoz. Nekünk pl 1 hét volt az ovuláció és szeretkezés között, fiú lett. Az időzítés maximum az esélyt növeli, de olyan 5%-al.

Amúgy nekem is 16 hetesen talán fiút mondtak, mi is láttuk, majd 20 és 22 hetesen is egyértelműen fiút mondtak. :)

2018. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom a rosszul léteidet miért hozod összefüggésbe a baba nemével.


Nekem 14 hetesen volt fiúgyanús, de akkor még ott volt a köldökzsinór is a lába között. Aztán 17 hetesen már laikus szemmel is kivehető volt a kis csomag a lába között :)


Legközelebb biztos látni fogják, de ha türelmetlen vagy akkor esetleg menjetek el 4D-re.

2018. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ovuláció együttlét közötti napokat ne számolgasd! Valóban csak esélyek, de nem törvényszerű.
2018. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszem ovuláció előtt két nappal voltunk együtt és ovulációkor is. De ez nálam sem volt mérvadó, idáig erre nem is gondoltam vagy alapoztam. Hát holnap kérek időpontot 4D-re, mert csak nem nyugszik....
2018. szept. 19. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Akkor légyszi olvassatok utána, ha szerintetek kevés köze van az ovulációhoz! Biztos akkor a Czeizel elméletről sem hallottatok..... miért is fárasztom akkor itt magam, teljesen értelmetlen, de azért leírom.


Kislányom ovu előtt 4 nappal fogant, kisfiam pedig ovus együttlétből.


Az együttléteitek alapján én kisfiút mondanék nektek, de csak akkor ha ovuhoz képest korábban (3-4 nappal) nem voltatok együtt.

2018. szept. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Kislány, mert nagyon kisfiút akartok. Vagyis a párod.
2018. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jövőhét pénteken megyünk 4D-re, majd ott kiderül. Szerintem van esély a fiúra, de meglátjuk.
2018. szept. 20. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy azóta, hogy vagytok?
2021. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, velünk minden rendben! Te/Ti hogy vagytok?

1,6,7 válaszoló vagyok. Kisfiam igazi belevaló kissrác, aki szeptembertől már ovis lesz. :)

2021. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!