Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van esély a fiúra?

Szerintetek van esély a fiúra?

Figyelt kérdés

16 hetes UH.-n azt mondta az orvosunk, hogy valószínűleg kisfiú. 2x is megnézte a lába között azt a kis "valamit" :) és mi is láttuk, de nem merte 100%-ra mondani, mert nem feküdt hozzá megfelelően. A férjem nagyon fiút szeretne és mondtam neki, hogy most ne élje bele magát, mert lehet csak pont a köldökzsinórt látta az orvos. Első baba, fogalmam sincs, hogy van ez. Nekem végül is mindegy. Lényeg, hogy egészséges legyen, de a férjem miatt azért bízom abban, hogy jól látta az orvos azt a kis rakétát :)

Egyébként az egész 16 hetet végig szenvedtem, végig rosszullét, undor, hányinger. Sajnos nem nagyon akar múlni. Kicsit megkeseríti a mindennapjaimat, még dolgozom és estére totál ki vagyok.



2018. szept. 19. 21:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm kérdésed. Végül kislány lett ez a kis tündér, és annyira jó gyermek! Olyan hálás vagyok, hogy én őt kaptam, mindennel jobban szeretem! Kisbabaként is egy igazi angyal volt, sokszor nem is tudom, mivel érdemeltem őt ki. De igaz, hogy benne vagyunk a 2 éves korban, azért néha van egy kis agyvérzés közeli állapotom, 🤯 de abszolút tűrhető kereteken belül. Azóta már bölcsis, ott is mindenki nagyon szereti. Apukával elváltunk és most házasodok újra. 🙂
2021. jún. 30. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!