Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki kiborult elég rendesen...

Valaki kiborult elég rendesen terhesség alatt ami miatt baja lett a babának?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Úgy kiborultam, hogy hatalmas vita lett amit válás követett, majd a gyerek apa nélkül nőtt fel. Ez annak számít? Vagy mire gondolsz?

Ha valakinek elgurul a gyógyszere, attól még nem lesz a gyereknek egy keze, vagy lyukas szíve.

2018. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz nyilván nem használ egy terhességnek sem, de a városi legendák, miszerint az ijedtségtől és az idegességtől, kiborulástól el lehet vetélni, nem igazak és a magzat sem károsodik az extrém külső körülmények miatt sem, ha nem is használ épp neki. Persze biztos létezik az a helyzet, amikor ilyesmi az utolsó csepp egy pohárban, de egészséges terhességnek nem fog keresztbe tenni , gondoljuk csak a háború alatt született gyerekekre, nem ritkán valakit az egész várandóssága alatt folyamatos stressz, esetleg bántalmazás is ér, vagy beteg, mégis megmarad a baba, még rákos beteg édesanyák is végigvisznek komplett terhességeket nem ritkán. Nem megy ez olyan egyszerűen. Én másodjára koraszültem sajnos 28 hétre, de ehhez egy közúti baleset kellett. Tartja magát a mondás, hogy a nők két dologért tesznek meg mindent, hogy legyen gyerekük és hogy ne. Ha olyan egyszerű volna "bojkottálni" egy terhességet, hogy egy kis idegeskedés, dráma, kiborulás, akkor nem lenne ilyen magas az abortuszok száma bizonyára.
2018. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányommal mikor terhes voltam, az anyai nagymamám meghalt, temetésén is voltam 32 hetes terhesen. Az apukám kórházba került, mert vért hányt, rá 2 napra az apai nagymamámat vitték mentővel a sürgősségire, mert elesett biciklivel, én mentem utána, én vittem haza. A szülés előtt 1 héttel derült ki, hogy anyukám Ausztriában kórházban van (kint dolgozott), mert elesett, és eltört a combcsontja, műtötték, 1 hónapig volt rehabon odakint.

Szóval volt ideg rendesen, de a lányomnak kutya baja.

2018. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30 hetes terhes voltam mikor meghalt édesapám,egyedül intéztem a temetést ugy hogy anyagilag nem voltam rá felkészülve.Mi ekkor éppen külföldön éltünk,kint voltam mikor hívtak a rossz hir miatt.A fiam hála az égnek egészséges,nincs baja
2018. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En tobbszor is, sirtam meg minden, semmi baja nem lett.
2018. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ezeket hallani!

Itt sajnos csak 2x van vizit - reggel és este. A nővérek csak a nagy pocisokat figyelik, nálam tegnap csak a reggelit, ebédet, vacsit hozták, amúgy nem néztek be vagy kérdezték meg mi újság.

Ultrahangot még mindig nem csináltak :/ párom már bejött h ha kell fizetünk valakinek csak csináljon.

2018. szept. 21. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj rossz kérdésre válaszoltam! Van egy másik féltett kérdésem is a témakörben mert sajnos kórházban vagyok. Ott nyugtatnak h mások is véreztek terhesség alatt és nem lett baj. Szóval bocsánat, persze h nem jó ezeket hallani :( én félek h azért kezdtem vérezni mert mindig kiborulok mindenen. Sajnos hasonlókon mint ti. Haláleset, veszekedések :(
2018. szept. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!