Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy most a mensim helyett barnás folyás jött Rendes mensi sehol. Mi lehet ez? Kevés a progeszteron?

Figyelt kérdés
Alhasi görcsök.akkor éreztem hogy folyik amikor jobban terheltem magam.Lehet ebből még terhesség is?

2018. aug. 2. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszted, akkor vagy hormonpótlás kell, vagy épp elmegy a baba. Sajnos a barnázás is vér, a vér pedig terhesség esetén nem jó!

Dokihoz menj el amilyen hamar csak tudsz!

2018. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát még idáig negatív volt a tesztem.Gondoltam várok még pár napot hátha esetleg kevés lenne a hcg szintje.De ha továbbra is lesz barna folyás jövő héten doki.
2018. aug. 2. 09:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Még egy dolgot hozzáfűznék, hogy sokszor olyat érzek munka közben hogy úgy fáj a hasam alja ,mintha abban a pillanatban jönne meg a mensim, aztán közbe meg semmi sincs.
2018. aug. 2. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz veled, mert hasonló cipőben járok, csak én ötödikére nem varom. Azzal a különbséggel, hogy nekem minden mensi barnázós napokkal indul. Nagyon szorítok!
2018. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 hát én barnázni nem szoktam úgyhogy ez most fura nekem. Jó lenne ha össze jönne a babóca 😊 már várjuk nagyon 😊 most pl ma is meló közbe volt egy is minimális folyás .de amíg otthon voltam semmi.Még pár napot várok aztán tesztelek egyet.Egy hétnél tovább ha lesz barnás folyás akkor konzultálok nődokival.Amugy ha hasznos valaki számára én szedek méh pempőt .Nagyon jó irányba haladok vele.Az utolsó hormonos vizsgálatnál szinte tökéletes volt.
2018. aug. 2. 23:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ma reggel csináltam egy tesztet nagyon halovány a második csík.
2018. aug. 3. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Orvost mindenképp felkeresnék, mert lehet, hogy progeszteron pótlásra lenne szükséged. Nehogy baj legyen. Gratulálok a babához! :)

2018. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a doki nem látott semmit akkor.Most a héten megint ez a helyzet 😏, késik 13 napja és barnás folyás 😣
2018. szept. 11. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? 🙂
2018. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!